אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הקמת מערכות השקיה


הקמת מערכות השקיה 

מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

מחפשים מערכות השקייה? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא מערכות השקייה באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

מערכת השקיה היא פתרון מצוין הנועד לעשות לבעלי דירות את החיים הרבה יותר פשוטים וקלים. אם בעבר אנשים היו משקים את הגינה בביתם באמצעות צינור מים או מיכלים, כיום הדבר שונה לחלוטין ואנשים רבים נעזרים במערכות השקיה מתקדמות אשר פועלות באופן אוטומטי לחלוטין על יד תכנות מראש. את הקמת מערכת השקיה לגינה מציעים בעלי מקצועי המכירים היטב את התחום והם יוכלו להציע לכם פתרונות מתקדמים אשר נועדו גם לחסוך לכם בזמן יקר וגם לחסוך במים.

כיצד פועלת מערכת השקיה אוטומטית?

את מערכות אלו מייבאות חברות רבות מארצות שונות והן מתאימות את המערכות על פי פרמטרים שונים כמו – גודל הגינה, סוג הצמחים ועוד. מערכת השקיה לגינה מערכת השקיה אוטומטית הינה מורכבת טכנולוגיה מתקדמת הכוללת – צינורות השקיה, תשתיות בקטרים שונים שר טמונים באדמה, מחשב לצורך תכנות כמות המים וזמני ההשקיה, טפטפת מיוחדת אשר מגיעה לכל אזור רצוי להשקיה ועוד מגוון נתונים אחרים המאפשרים לכם נוחות בלתי מתפשרת.

על ידי מערכת זאת ניתן להשקות את כל סוגי הצמחים, בין אם מדובר בפרחים מיוחדים, ערוגות, עצים, את שורשי העצים, אדניות המונחות על הקרקע או אדניות התלויות גבוהה, שיחים, דשא ועוד. למעשה, מערכות אלו מאפשרות לכם לשלוט על כמות מי ההשקיה ולאפשר לצמחים לקבל מים חיוניים בזמן הדרוש להשקיה, אם זה כמה פעמים בשבוע או כל יום.

שאלות ותשובות בנושא הקמת מערכות השקיה
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה הם היתרונות במערכת השקייה ממוחשבת?

ישנם יתרונות רבים למערכת השקייה ממוחשבת. אחד היתרונות הבולטים הוא חסכון עצום במים. יתרון נוסף הוא שלא קיימת סכנת השקיית יתר או חוסר השקייה. הצמח צורך בדיוק את כמות המים הנחוצה לו להתפתחות נכונה. מערכת ההשקייה גורמת לכך שהמגדל אינו חייב להיות נוכח בעת ההשקייה ויכול להתעסק בענייניו.

מהם שלבי התכנון למערכת השקייה בגינה?

בכדי לבנות מערכת השקייה אשר תתאים לצרכינו בצורה הטובה ביותר יש להתייחס לגודל הגינה ולעיצובה. בשלב הבא, יש לתכנן את אופן ההשקייה. האם יש צורך ביותר ממערכת השקייה אחת או שזה מספיק? זה תלוי באופן פיזור הצמחייה בגינה. לאחר שהבנו איך תיראה מערכת ההשקיה שלנו – הגיע הזמן ליישם ולרכוש את כל החלקים הדרושים לצורך בניית מערכת ההשקייה. כאשר הכל מוכן, ניתן להתחיל בהקמה.

מאמרים ומדריכים בנושא הקמת מערכות השקיה

הקמת מערכות השקיה ערים

לרשימת הערים המלאה