אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הקמת גינות


הקמת גינות 

חייגו עכשיו

073-2629139

או מלאו פרטים

Form image

 

מחפשים גנן להקמת גינות? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

גינה ירוקה תורמת רבות להרגשה הכללית של דיירי הבית והיא מקנה להם שקט נפשי ורוגע ומקום בו ניתן לארח חברים ובני משפחה. הקמת גינות הוא תהליך מורכב הדורש סיוע באנשי מקצועי המביאים איתם ידע רב וניסיון בתחום, שהרי יש לא מעט סוגי צמחים וחומרים שונים איתם בפועל מקימים את הגינות, כך שרק בעלי מקצוע המכירים היטב את התחום יוכלו לתכנון עבורכם גינות יפיפיות, אך גם פרקטיות ומתוכננות היטב.

חלק מבעלי מקצוע המציעים את שירות הקמת גינות הם – אדריכלי נוף, מעצבי פנים המתמחים בעיצוב גינות, גננים וחברות לגינון. כמובן שעליכם לבחור את אחד מבעלי מקצוע אלו אם ברצונכם לבנות גינה מרשימה, כזאת שתוכלו ליהנות ממנה שנים רבות.

שלבי הקמת גינות

תכנון של עיצוב גינות בשלב הראשוני, על בעל המקצוע לבחור את השטח היטב ולהכין את התשתיות שהן כוללות – ריצוף, חיפוי קירות, מיקום הצמחייה, מערכת השקיה, מיקום פינת הישיבה ובכלל כל הבסיס לגינה. לאחר מכן, מגיע שלב העיצוב, אשר כולל את בחירת הריצוף, אם זה דשא סינטטי, דשא אמיתי, פרקט, בטון מוחלק ועוד. בשלב זה, בוחרים את הצמחים היטב, כך שהם יתאימו בקפידה לשמש בגינה, הרי יש צמחים הזקוקים לאור שמש על מנת להתקיים וגם מתכננים היטב גם את התאורה, כך שתוכלו ליהנות מתאורה נוחה בעת הישיבה בגינה וגם תאורה ממוקדת בגוונים שונים על הצמחים.

לחצו חייגו לגנן מומלץ להקמת גינות 0732629139
שאלות ותשובות בנושא הקמת גינות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מאמרים ומדריכים בנושא הקמת גינות