אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הקמת בריכות שחייה


הקמת בריכות שחייה

חייגו עכשיו

073-2416463

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

 

Form image

מחפשים הקמת בריכות שחייה? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושאהקמת בריכות שחייה באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

בריכות שחיה ביתיות זה ללא ספק חלום של כל בעל בית, שהרי היא מאפשרת ישיבה נינוחה בחצר והנאה מרובה לילדים קטנים ולאורחים המגיעים אליכם להתארח. הקמת בריכות שחייה הם לא עניין של מה בכך, ומשימה זאת דורשת תכנון מראש ועמידה בתווי תקן, על מנת לזכות בבריכה בטיחותית ונקייה. מסיבות אלו, חשוב להיעזר באנשי מקצוע מיומנים לצורך תכנון והקמת הבריכה ולא להתפשר על צוות מקצועי.

שלבי תכנון בריכת שחייה

ראשית, יש להצטייד באישורים מיוחדים לצורך הקמת הבריכה, וזאת במידה ומדובר בריכות שחיה ביתיות או משותפת בבניין מגורים או בבריכה אותה בונים על גג בניין ובמרפסת. לאחר קבל האישורים הרלוונטיים, תוכלו לפנות לבחרות המציעות את הקמת הבריכה והן יספקו לכם יועץ שיגיע לביתכם, יבחן היטב את השטח וייעץ לכם כיצד לבנות ולתכנן את הבריכה בצורה נכונה ובטיחותית.

את תכנון הבריכה מבצעים אנשי מקצוע לרוב בעזרת הדמיה המדמה את העיצוב והתכנון עד לפריט פרטים. לאחר התכנון, מתחילים עבודת חפירות ואת יציקת הבטון על פני הקרקע בצורה מקצועית. תהליך בניית הבריכה דורש שימוש בחומרים איכותיים והכנת תשתיות מתאימות לצורך תחזוקת הבריכה, אם זה מבחינת ברזים למילוי מים, חיבור משאבות לצורך שאיבת מים, התקנת פילטרים למים, ריצוף סביב הבריכה בריצוף המונע החלקה, הקמת גדר סביב הבריכה, הצבת צמחייה ופרטי נוי ועוד מגוון אלמנטים שיקנו לכם בריכה מעוצבת ויפה.

שאלות ותשובות בנושא הקמת בריכות שחייה
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם בריכת שחייה אינה גורמת לבזבוז מים?

התשובה היא לא. כיום קיימים המון מתקני חיטוי וניקוי המאפשרים להחליף את המים רק אחת לכמה שנים ולכן בזבוז המים הוא רק במילוי הבריכה הראשוני.

כיצד נשמור על ניקיון ותחזוקת בריכת השחייה?

ישנם מספר פעולות אשר הקפדה עליהם תבטיח בריכת שחיה נקיה ואסתטית. ראשית חשוב שמערכת הסינון בבריכה, האחראית על הסירקולציה של המים תעבוד לפחות שמונה שעות ביום במהלך כל יום. פעולה זו מקטינה את הסיכוי שירוקת ובקטריות ימצאו בבריכה. שנית, יש לנקות את הפילטר במסנן, האחראי על איסוף חלקיקים, על בסיס קבוע. המסנן לא מגיע לכל חלקי הבריכה, פינות ומדרגות, וברגע שאזורים אינם מתנקים הם צוברים ירוקת ובקטריות לכן חשוב להבריש את קירות ורצפת הבריכה במברשת ייעודית על בסיס קבוע. את מי הבריכה יש לבדוק ולייצב פעם בשבוע בעזרת ערכת בדיקה. יש לבדוק שערכי הכלור (חומר החיטוי), החומציות (PH) ואלקליניות. כמובן שמומלץ להשתמש בכימיקלים למים שמתאימים לבריכות שחיה ביתיות על חיטוי וניקיון הבריכה. בריכה לא נקיה יכולה לפגוע בקרמיקה ובשטח הבריכה לכן חשוב להקפיד על פעולות אלה.

מאמרים ומדריכים בנושא הקמת בריכות שחייה

הקמת בריכות שחייה ערים

לרשימת הערים המלאה