אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

העברת כספים לחו"ל


מחפשים העברת כספים לחו"ל? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים העברת כספים לחו"ל? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

העברת כספים לחו"ל – איך עושים את זה

מידע כללי
עם התפתחות האינטרנט ואמצעי התקשורת השונים העברת כספים לחו"ל כיום קלה ופשוטה מתמיד. ניתן להעביר כסף מזומן בפשטות ובמהירות. בין אם מטרת ההעברה עסקים או עניינים אישיים, בין אם אתה אזרח ישראלי או תייר, או עובד זר שתומך במשפחתו הרחוקה, אם רצונך לשלוח מתנת יום הולדת לדודה זקנה בארצות הברית או להעביר כסף לבן המטייל בהודו, יש לפניך כמה וכמה דרכים להעברות כספים לחו"ל.
ואלה הן הדרכים העיקריות:
• באמצעות הבנקים המסחריים
• באמצעות בנק הדואר, דרך חברות ווסטרן יוניון ויורו חירו
• באמצעות חברות פרטיות להעברת כסף לחול
• באמצעות חברות און ליין להעברת כספים

באמצעות הבנקים המסחריים
כל הבנקים המסחריים מציעים שירות העברת כספים לחו"ל, אך יש לזכור כי דרך בנק אפשר להעביר כסף רק מחשבון קיים, או במקרים מסוימים במזומן, אבל רק לחשבון בנקSWIFT הבינלאומית, שמשמשת את כל הבנקים בעולם. קיים במדינת היעד. התהליך מתבצע דרך מערכת

באמצעות בנק הדואר, דרך חברות ווסטרן יוניון ויורו חירו

שירות Western Union
שירות Western Union ניתן בסניפי הדואר בארץ. שירות זה מציע העברת כספים למוטבים בחו"ל ללא צורך במספר חשבון. התשלום הינו במזומן במטבע מקומי או בדולרים.
אין צורך בהמתנה של כמה ימים כמו בהעברות הבנקאיות - ההעברה זמינה באופן מיידי למוטב בחו"ל.

שירות Eurogiro
שירות יורו ג'ירו הניתן בסניפי הדואר מציע הפקדות כספים לחשבונות בנק בחו"ל דרך מערכת Swift. שלא כמו העברה בווסטרן יוניון המתבצעת מיידית, העברה באמצעות יורו ג'ירו מתבצעת תוך שניים עד ארבעה ימי עסקים. ניתן להעביר כסף לכל בנק בעולם
והעמלות אטרקטיביות ונמוכות במיוחד. אין צורך בניהול חשבון בנק מצד השולח ובעלי חשבון בבנק הדואר יכולים אפילו לבצע את ההעברה בלי להגיע לסניף הדואר.

באמצעות חברות פרטיות וחברות און ליין להעברת כספים
בעוד שהבנקים מאפשרים לנו להעביר כספים אך ורק דרך חשבונות בנק קיימים לחשבונות בנק בחו"ל, מציעות לנו חברות שונות העברת כספים במזומן או באשראי לסניפי החברות ברחבי העולם ללא צורך בחשבון בנק. השירות עשוי לשמש תיירים או מטיילים שנתקעו ללא כסף במהלך החופשה וזקוקים למזומנים בדחיפות, או לאנשי עסקים שזקוקים להעברת כספים מהירה, אם כי מדובר בעמלות גבוהות מאוד ביחס לערוצים האחרים.
חברות להעברת כסף לחול מאפשרות להעביר סכומי כסף במזומן או באשראי ללא קשר לחשבון הבנק, ההעברה מתבצעת בתוך דקות ספורות אל סניף החברה במדינת היעד.

שאלות ותשובות בנושא העברת כספים לחו"ל
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה גובה העמלות בהעברת כספים לחו"ל?

המעלות משתנות בכל דרך בה תבחרו אבל לרוב יש עמלות מינימום בכל מקום, העמלות נעות בין 0.175% ועד ל0.35%.

ברוב הבנקים קיימת עמלת מקסימום של עד 250$.

 

מהן הדרכים לעביר כסף לחו"ל?

כיום קיימות חברות רבות אשר מציעות את השירות הזה, נתחיל בדרך המסורית שהיא הבנקים.

בנק- שירות קבוע או חד פעמי של העברת כספים לחשבונות שונים בחול, העמלות משתנות בהתאם לגובה העברה.

דרך דואר – ישנם מס' חברות בשוק אשר מתמחות בעברת כספים בדרך זו, בדר"כ העמלה קבועה, השירות מתאים לאנשים שלא לחוצים בזמן אך כמובן שישנה דרך יותר מהירה שהעמלה בה יותר גבוה.

 

העברת כספים לחו"ל ערים

לרשימת הערים המלאה