אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

המסת שומן


ישנן שיטות שונות להמסת שומן. יש את השיטה המוכרת של המסת שומן בלייזר, המסת שומן בגלי רדיו והמסת שומן בקור. המסת שומן נועדה לאנשים - גברים ונשים בעלי משקל עודף ואשר קשה להם להיפטר מעודפי השומן בגוף. קצת הסברים על השיטות השונות ולמי הם מומלצים. המסת שומן בלייזר נועדה לאנשים אשר סובלים מהשמנה במקומות מסוימים בגוף ולאו דווקא עם משקל עודף. המסת השומן בלייזר היא קלה ופשוטה והתוצאות מידיות.

המסת שומן מהגוף בטכנולוגיית גלי רדיו נקראת גם בודי טייט, זהו טיפול חדשני הקיים רק בתקופה האחרונה. הוא נועד לאנשים אשר יש להם מצבורי שומן עקב מבנה גוף וגנטיקה, כמו למשל סנטר כפול, או מלידות ועוד. גלי הרדיו מופעלות בעוצמות שונות לכיוון המקום המבוקש, נעשית פעולה של חימום האזור עד להמסה והוצאת השומן מחוץ לגוף.

גם כאן הטיפול הוא קצר, קל ועם תוצאות מידיות. המסת שומן בגוף בקור מתבצע על ידי מכשיר מיוחד המעביר קור לאזור המבוקש, הוא מבודד את תאי השומן ומקפיא אותם. לאחר הטיפול הגוף מעבד את תאי השומן המתים ומוציא אותן. את התוצאות רואים לאחר מכן.

בכל אחת משיטות המסת שומן ישנן יתרונות וגם חסרונות, ולא כל טיפול מותאם לכל אחד ואחת. יש לפנות לייעוץ מקדים ולקבל כמה חוות דעת ממומחים שונים על מנת לבצע את הטיפול שיביא לכם תוצאות טובות ביותר ועם מינימום סיכונים ותופעות לוואי.

שאלות ותשובות בנושא המסת שומן
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

שלום, אשמח לקבל פרטים בנושא המסת שומן בקור-יתרונות, חסרונות והיכן מומלץ לבצע. תודה רבה.

המסת שומן בקור או הקפאת שומן הינה פעולה בה מתבצעת המסת שומן ע"י מכשיר מיוחד המעביר קור לתאי השומן תחת העור, כל זאת מבלי לפגוע בתאים אחרים בגוף. הקור מבודד את תאי השומן ומקפיא אותם, ובכך גורם למותם. לאחר הטיפול, הגוף מעבד את תאי השומן המתים ומסלק אותם לצמיתות.
יתרונות הטיפול הם שהוא אינו פולשני, אינו מכאיב, אינו מצריך הרדמה כללית ואינו מסב נזק לתאים אחרים או רקמות אחרות בגוף פרט לתאי השומן. כמו כן, הטיפול ללא תופעות לוואי לטווח ארוך ואין צורך במחוך לחץ לאחר הפעולה.
עם זאת, יש לציין כי טיפול זה אינו פתרון לבעיות השמנה. מטרתו היא חיטוב הגוף באזורים מסוימים והוא אינו מהווה תחליף לירידה במשקל.

הטיפול ניתן לביצוע רק בקליניקות מוסמכות ומורשות, על ידי מטפלים בעלי הסמכה והכשרה בטיפולים מסוג זה. על כן, מומלץ לבצע את הטיפול רק לאחר בדיקה כי הקליניקה מאושרת על ידי גורמי בריאות רלוונטיים וכי המכון וצוות העובדים הינם בעלי רישיונות לעסוק בתחום ובעלי ניסיון רב.

מאמרים ומדריכים בנושא המסת שומן