אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

הילינג


עולם ההילינג קורץ לאנשים רבים בשל הרוגע הטמון בטיפול והערך המוסף של טיפולים וסדנאות אלו. הילינג היא תורה משל עצמה אשר עוסקת ברפואה בשיטת אנרגיה והיא משלבת טיפול רוחני המאפשר גם טיפול מרחוק על ידי מטפל ועל ידי אמצעים שונים. רפואה זאת מדוברת ומוכרת רבות בעולם המערבי והיא הגיע לישראל ומוכרת בתחום הרפואה האלטרנטיבית.

גישת ההילינג מבוססת על האמונה במטפל שהוא בעל אנרגיות ריפוי מיוחדות אשר יכול את אנרגיית הריפוי, באמצעות שיטות שונות כמול משל – באמצעות כפות ידיים שלו, או על ידי השראה מרחוק ללא כל מגע ועל ידי אסכולות שונות אשר מאמינות בריפוי רוחני מרחוק על ידי רייקי, צ'י קונג ועוד מגוון שיטות נוספות המוכרות בתחום זה.

לעומת זאת, תטא הילינג הינה מתבססת גם על אותה שיטה אשר מאמינה כי למטפל יש כוחות ריפוי מיוחדות, אך היא יותר נוגעת בשינוי מהותי לנפש שיכול לבצע שינוי מהותי לכל אחד בחייו. שיטה זו, היא מהפכנית ומוכרת רבות בארצות המערב אך בארץ היא די חדשנית. שיטת  תטא הילינג מאפשרת לכל אדם פריצת דרך בכל תחומי החיים, וזאת על ידי שינוי תודעתי עמוק שמבצעים במהלך סדנאות מיוחדות או על ידי טיפול פרטני. למעשה השיטה מאמינה כי השינוי באמצעות הילינג הינו מתחיל ברובד התת מודע של המטופל ויכול לבצע שינויים רבים בתחומים שונים בחיים.  

שאלות ותשובות בנושא הילינג
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מהו הילינג?

הילינג היא שיטת ריפוי באנרגיה הנגזרת מתחום הרפואה האלטרנטיבית. הטיפול מתבצע באמצעות שיטות שונות ומגוונות: ריפוי רוחני, ריפוי מגע, ריפוי מרחוק ועוד. המטפל בשיטה זו נקרא "הילר" ותומכי השיטה מאמינים כי הוא ניחן ביכולות על טבעיות המאפשרות לו לשלוט בשדה האנרגיה הטבעי בגוף האדם.

כיצד מתבצע הטיפול?

מדובר בסדרת מפגשים עם מטפל ("הילר") אשר במהלכם מנסה המטפל לעשות שינוי בתת המודע של המטופל. ההילר עוזר למטופל להיפטר ממחשבות ואמונות אשר מכבידות עליו ויוצרות תחושות לא נעימות. המטופל עתיד לצאת מחוזק וחיובי מהטיפול, דבר העוזר לו להמשיך ולהתקדם בחייו האישיים והמקצועיים.

מאמרים ומדריכים בנושא הילינג

כלי נגישות