אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

החזרי מס


ייעוץ ובדיקת זכאות להחזרי מס
השאירו פרטים וקבלו הצעה

 

Form image

מחפשים החזרי מס? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

לא כולם יודעים אבל לרוב האוכלוסייה העובדת מגיעים החזר מס הכנסה. החזרי מס נובעים בדרך כלל משינויים במקומות עבודה, שינויים בשכר, או עקב תקופות מסוימות בהם לא עבדתם. אם אין לכם מושג כיצד עושים זאת, כי לרוב כל דבר הקשור במיסים נראה לנו מסובך ולא ברור, צריך להבין קודם כל איך קורה שמגיע לנו החזר. מס הכנסה הוא מס שנתי אותו צריך לשלם בגין הכנסתכם מהמשכורת. בפועל, המס משולם בכל חודש על מנת שלא תצטרכו לשלם סכום אחד גדול בכל סוף שנה. גובה המס הוא בהתאם לגובה השכר שלכם במשך השנה, ולכן אם אכן הייתה ירידה בשכר באותו מקום עבודה או שלא עבדתם פרק זמן, אינכם צריכים לשלם מס בגין תקופה זו.

ישנן שתי אפשרויות לבדיקה האם אתם זכאים להחזר מס הכנסה ומהו גובה ההחזר המגיע לכם. האפשרות הראשונה היא לעשות זאת באמצעות האתר של מס הכנסה, אתם תתבקשו להזין נתונים מתוך תלוש המשכורת שלכם, והמחשבון של האתר יבצע את החישוב. אם אכן מגיע לכם החזר, תצטרכו להגיע עצמאית למשרדי מס הכנסה ולקבל את ההחזר. האפשרות השנייה והקלה יותר היא לפנות למומחים בהחזרי מס אשר יבצעו עבורכם את כל העבודה, יתכן שחוץ מתלוש המשכורת שלכם ישנם עוד החזרים ממס הכנסה המגיעים לכם, הם יבצעו את הבדיקות עד לקבלת הסכום ישירות לידיים שלכם.

שאלות ותשובות בנושא החזרי מס
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

תוך כמה זמן מתקבל החזר המס?

פרק הזמן המקסימלי בו תקבלו את החזר המס לחשבונכם הינו 90 ימים..

אם הגשתם את הדוח והבדיקה עברה את הגורמים הרלוונטיים כמו שצריך, לרוב פרק זמן תשולם יקוצר.

מהו חוק התיישנות?

חשוב לשים לב לחוק זה, ניתן לדרוש החזרי מס בגין 6 שנים מתום שנת המס הקודמת.. מעבר לכך לא יינתן לכם החזר המס.

מאמרים ומדריכים בנושא החזרי מס