אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הזמנת מטבחים


מטבחים

הזמנת מטבחים נגרים מומלצים

חייגו עכשיו

073-2629130

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

מחפשים מטבח חדש? חייגו 073-2629130  או מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא הזמנת מטבחים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

לחצו וחייגו לנגר מומלץ להזמנת מטבחים 0732629130 0732629130
שאלות ותשובות בנושא הזמנת מטבחים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

איזה סוג שיש עדיף למטבח?

יש מספר פרמטרים חשובים שכדאי לשקול בעת בחירת שיש למטבח – עמידות גבוהה, שלא יישבר או ייסדק, חוסר רגישות לחום, שיהיה קל לניקוי וכמובן מומלץ שיתאים מבחינה עיצובית עם שאר המטבח. משטח השיש הנפוץ ביותר בישראל הוא שיש אבן קיסר. שיש זה הוא חזק, גמיש, נוח לעיצוב ודוחה כתמים. מנגד, הוא רגיש לחום ולכן אסור להניח עליו כלים רותחים.

איזו תאורה מומלצת למטבח?

עבור המטבח, אחד העיצובים המומלצים ביותר בתחום התאורה הוא תאורה משולבת. תאורה זו כוללת אור מרכזי, אשר רצוי שלא יהיה חזק מדי כדי להימנע מאווירה שלא נעים לשהות בו, יחד עם גופי תאורה שיאירו מקומות ספציפיים ומשטחי עבודה, בהתאם לצורך. כמו כן, מומלץ לבחור בתאורה לבנה שניתן לראות בעזרתה את הצבעים הטבעיים של המטבח ושל מוצרי המזון.

כיצד נתכנן מטבח?

התכנון כולל שלושה חלקים. ראשית הנגר ימדוד את גודל המבטח ובעזרתו תחליטו על מיקום הכיריים, הכיור, המקרר ומיקום הארונות ואביזרי החשמל הנוספים. נוסף לכך נקבע את גובה השיש והאם התנור יהיה גלוי או מוסתר. בשלב הבא תקבעו את אופן אחסון הארונות, מספר ארונות ומגילות, מדפים נשלפים וכו'. השלב השלישי הוא העיצוב החיצוני. בשלב זה נקבע את סוג העץ לחזיתות של הארונות, הקרמיקה סוג השיש ועוד.

איזה עץ מומלץ למטבח?

יש הבדלים חשובים בין עץ שמתאים לריהוט המטבח, חדר שינה או הגינה. יש להתחשב בחשיפה לשמש, רטיבות והעומס בו העץ יכול לעמוד. ישנם. פלטות עץ שונות ורבות, ולכל אחת יתרונות וחסרונות כמשטח למטבח. לא כל עץ יתאים לכל מטבח, והתחזוקה שלהם שונה. השימוש הנפוץ ביותר במטבחים הוא בפלטת הסנדוויץ' והסיבית. בנוסף עץ מלא מתאים לשימוש לבניית מטבח וארונות. אך עקב מחירו היקר השימוש בו נעשה בעיקר בדלתות ולא בפנים.

מאמרים ומדריכים בנושא הזמנת מטבחים

הזמנת מטבחים ערים

לרשימת הערים המלאה