אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הזמנת ארונות ושידות


הזמנת ארונות ושידות

הזמנת ארונות ושידות

חייגו עכשיו

073-2331425 

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

מחפשים ארונות ושידות? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא הזמנת ארונות ושידות באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

נגרות הזמנת ארונות ושידות היא טרנד נפוץ בשנים האחרונות ואנשים רבים מעדיפים לרכוש רהיטים בהזמנה אישית על יד נגר פרטי, וזאת על פי עיצוב רצוי ולא רהיטים קנויים. אומנם מדובר בעבודות יקרות יותר ביחס לרכישת רהיטים מוכנים, אך האיכות של המוצרים והאופציה לבחור עיצוב מדויק המתאים לאופי וסגנון ביתכם, נגרות בהתאמה אישית – הוא זה שקורץ לאנשים רבים לפקוד אצל נגרים פרטיים ולקבל שירות אישי והתאמה של הרהיטים באופן אישי.

בשל הביקוש הרב לנגרים פרטיים, ניתן למצוא לא מעט נגרים הפרוסים ברחבי הארץ אשר מציעים עיצובים מיוחדים לבעלי בתים המעוניינים ברהיטים המותאמים בקפידה לחללים מסוימים  ועל פי צבע, חומר ועיצוב רצוי.

תהליך העבודה מול נגר פרטי

תהליך העבודה מול נגרות בהתאמה אישית ונגר פרטי אשר מספק ארונות ושידות בהזמנה אישית, היא ללא ספק בחירה נכונה עבור מי שמעניין ברהיטים בגדלים מסוימים או עיצובים מיוחדים. ראשית, בתחילת העבודה  הנגר יגיע לביתכם וימדוד את השטח הרצוי לצורך בניית הרהיט וירשום את מידות החלל, כך שהארון או השידה התיישבו בצורה נהדרת בחלל, כך שמצד אחד הם לא יהיו גדולים מידי ביחס לחלל ויהוו צפיפות, ומצד שני לא יהיו קטנים מדי ביחס לגודל החלל. לאחר מכן, הנגר יסייע לכם לבחור את החומר המתאים ביותר, הרי יש לא מעט סוגי עץ וחיפויים שונים וגם יסייע לכם לבחור פרזול מתאים הכולל ידיות לארונות ולשידות.

לחצו וחייגו לנגר מומלץ 0732331425
שאלות ותשובות בנושא הזמנת ארונות ושידות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה היתרונות והחסרונות של ארון הזזה?

ארונות בעלי דלתות הזזה נחשבים ליוקרתיים, הם בעלי אפשרויות עיצוב מגוונות, מתאימים לחדרים בעלי חלל מצומצם, ניתן להציבם ליד רהיטים אחרים והם נסגרים ונפתחים בקלות. מנגד, ארונות הזזה אינם מאפשרים לראות את כל תכולת הארון באותו זמן, ולא ניתן להתקין מראה על ארונות מסוג זה. נוסף על כך, מסילות הארון פחות עמידות מהצירים של ארונות פתיחה.   

איזה סוגי ארונות קיימים?

קיימים שני סוגים של ארונות, ארון פתיחה וארון קיר (הזזה) . השוני בין ארונות אלה הם בצורת הפתיחה. הדלתות בארון הפתיחה נפתחות כלפי חוץ, והיתרון בו שניתן לנצל את כל עומק הארון אך החיסרון הוא פתיחת הדלתות אשר גוזלת נפח מהחדר. הדלתות בארון הזזה נפתחות בתזוזה הצידה, כך שהוא גם לא גוזל מקום מהחדר וגם לא צריך להיות רחוק מדי מחפצים אחרים אך עם זאת החיסרון הגדול הוא מסילות הארון, אשר נשחקות ונהרסות והן פחות עמידות מהצירים של ארונות הפתיחה.

למה כדאי לבנות ארון בהתאמה אישית?

בנית ארונות ושידות בהתאמה אישית תבטיח לכם ארון שיתאים בדיוק לחלל החדר שלכם ולטעמכם האישי. הנגר אותו תבחרו ירכיב לכם ארון או שידה שיתאימו לצרכים האישיים שלהם תוך כדי התחשבות בחלל הבית ובאילוצים ולמגבלות של החדר, אופן השימוש בארון, ואופי האסון בארון. כך תבטיחו ארון נוח המותאם לטעמכם.

מאמרים ומדריכים בנושא הזמנת ארונות ושידות

הזמנת ארונות ושידות ערים

לרשימת הערים המלאה