אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הוראה מתקנת


מחפשים מורה ללקויות למידה? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים מורה להוראה מתקנת? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

הוראה מתקנת הוא תחום בחינוך אשר מטפל בבעיות למידה, בדרך כלל אצל ילדים. ישנן טכניקות שונות בהן משתמשים מורים להוראה מתקנת ואשר המבוססים על הוראה אישית. הוראה כזו מועברת רק על ידי מומחים בתחום ליקויי למידה, אשר חייב להיות להם תואר שני לפחות בלקויות למידה. ילדים אשר נזקקים להוראה מתקנת הם בדרך כלל ילדים שאינם מצליחים לתפקד בצורה שמצפים מהם בהתאם לגילם או לסביבה שלהם ולילדים אחרים בגילם, כאשר הילדים עצמם הם שונים ברמתם השכלית ושונים מהנורמה של ילדים אחרים. לימודי הוראה מתקנת נועדה לשפר את לימודיו של ילד בעל לקות למידה ולהביא אותו להישגים על ידי שינוי התפיסה של הילד, ושינוי בדרכי הפעולה והלימוד שלא התאימו לו עד כה.

ישנן סיבות שונות לליקויי למידה אשר מצריכות לימודי הוראה מתקנת , ישנן ליקויי שפה, לקות למידה, הפרעת קשב ועוד מקרים דומים. ההוראה המתקנת מתבצעת בשלושה שלבים, שלב איסוף המידע על הילד בתחום הלימודי, שלב בניית תוכנית עבודה פרטנית לכל שלב. ושלב הבדיקה ומעקב אחר התקדמות הילד והתוצאות. במידה וילדכם זקוק להוראה מתקנת, חשוב שתבררו קודם על מורה מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום. חייבת שתהיה למורה כימיה עם הילד, וכך יגיע לתוצאות והישגים טובים, כי כאשר אין כימיה בין התלמיד לילד, הילד עלול לא להקשיב ולא לשתף פעולה עם המורה. חשוב לקבל המלצות מהורים שאתם מכירים על מנת להיות בטוחים שאכן ילדכם ישתפר בלימודיו.

שאלות ותשובות בנושא הוראה מתקנת
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מאמרים ומדריכים בנושא הוראה מתקנת

הוראה מתקנת ערים

לרשימת הערים המלאה