אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

אריזות לפני הובלה


 

חברת אריזות מומלצת 

השאירו פרטים עכשיו וקבלו הצעה בחינם

Form image

מחפשים אריזה לפני הובלה לבית? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא אריזה לפני הובלה באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

מעבר דירה טומן בחובו משימות רבות ובין היתר אריזת התכולה בקרטונים בצורה מסודרת, על מנת לאפשר למובילים לשאת את הארגזים בקלות בעת המעבר. על מנת להקל עליכם את תהליך מעבר הדירה, כיום חברות רבות מעניקות שירות אריזות לפני הובלות דירה, שזהו שירות הכולל אספקת קרטונים חזקים, אריזת כל התכולה בקרטונים, מיון התכולה, פירוק והרכבה של רהיטים ובסוף התהליך חברות אלו מציעות את העברת התכולה לדירה החדשה.

חיסכון רב בזמן

שירות אריזת דירה, מאפשר לאנשים רבים לקבל נוחות בלתי מתפשרת לצד עבודה מקצועית, שהרי ידוע כי הובלות דירה הוא הליך מורכב שגוזל לא מעט זמן לדיירי הבית, אם זה למצוא דירה המתאימה לסטנדרטים שלהם ולאחר מכן גם לסדר את התכולה בדירה החדשה, כך ששירות זה יוכל לחסוך לבעלי בתים בעת מעבר זמן יקר.

איך זה עובד?

חברות המציעות שירות הובלה ומציעות בפנים גם שירות של אריזת דירה, לרוב מציעות ללקוחותיהם מכלול שירותים רלוונטיים שיוכלו להקנות לבעלי הבית מעבר קל. צוות עובדי החברה יגיעו לביתכם כמה ימים לפני המעבר ויעמיסו את כל תכולת הדירה בקרטונים ויסייעו לכם למיין חפצים אינכם זקוקים להם, לאחר מכן, אנשי המקצוע ירכזו את כל הקרטונים בערמה בחלל מרכזי, כך שההובלה תהיה קלה ומהירה ולא תזדקקו לבזבז זמן יקר בארגון הקרטונים ומיון התכולה. לאחר ההובלה, צוות העובדים יוכל לסייע לכם לפרק את הקרטונים ולהרכיב חזרה את הרהיטים.

שאלות ותשובות בנושא אריזות לפני הובלה
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
אריזות לפני הובלה ערים

לרשימת הערים המלאה