אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

הובלות דירות משרדים ותכולה


הובלות - מובילים

 חברת הובלות מומלצת

חייגו עכשיו

073-2331451

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

 

מחפשים חברת הובלות מומלצת? מלאו פרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם מובילים מומלצים על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא הובלות באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן מוביל מומלץ אתכם על קו הטלפון.

 

בשנים האחרונות קיימת עלייה אדירה בכמות האנשים שזקוקים לבעלי מקצוע המספקים שירותי הובלה. זאת עכב ההתעוררות של שוק הנדל"ן והתרחבות תופעת מעבר הדירה בקרב משפחות. במקביל, חברות הובלה רבות מבצעות העברות של פעילותן לאזורים זולים יותר או נגישים יותר לכוח אדם משכיל ואיכותי, ונדרשות להובלת משרד עם העדפה שזה יבוצע על ידי חברות הובלות מומלצות. אילו הובלת ישנן?

הובלת דירה:

 העברה של חפצי המשפחה מדירה ישנה לחדשה. בעיני רבים מדובר בחוויה מסורבלת ומעיקה, ויש לה מאפיינים משלה – כמעט תמיד יש להעביר ציוד מגוון ושונה, שילוב של רהיטים כבדים עם חפצים שבירים. נסו לחשוב על כלל הדברים שנמצאים ברגע זה בביתכם ולראות כמה מהם יהיה פשוט לארוז, לאחסן ולהעביר לבית אחר. כך תבינו מדוע הובלת דירה היא עסק מסובך, אשר ניתן לעבור אותו בשלום רק באמצעות תכנון רב.

הובלת משרד:

שינוע ריהוט משרדי, ציוד ומסמכים של העסק למתחם פעילות חדש. בדרך כלל הובלת משרד יכולה להתבצע עם חפצים סטנדרטים – שולחנות, כיסאות, מחשבים, ארגזי מסמכים.

הובלה תעשייתית / הובלה "כבדה" – במידה ועסק כולל מכשור כבד או ציוד תעשייתי, הובלה הופכת להיות מורכבת ויקרה בהרבה. לעתים אף נדרשים סוגי רכבים שונים או מיוחדים לצורך זה. כך למשל, בהובלת מתחמי מזון הדורשים קירור מיוחד.

הובלה קטנה / הובלת "סטודנטים" – למעשה מדובר בהובלת דירה רגילה, אלא שהיא כוללת ציוד שמיועד למגורים של אדם אחד, לרוב בדירת שותפים. על אף שהובלות אלו פשוטות וקטנות יחסית, לעתים הן עשויות להיות יקרות עקב דירות שמצויות באזורים ללא גישה לרכב או נטייה שלא לתכנן את ההובלה לעומק עקב מיעוט בזמן.

הבנה של סוג ההובלה שאתה מבקש תאפשר לך לבחור יותר בקלות את סוג השירות שאתה מעדיף, כמו גם את החברה המומחית למגוון שירותי הובלה המתאימה כדי לספק אותו.

 

 

ליצירת קשר עם חברת הובלות מומלצת מלאו פרטים או חייגו ויחזרו אליכם מיד!

לחצו וחייגו לחברת הובלות מומלצת 0732331451
שאלות ותשובות בנושא הובלות דירות משרדים ותכולה
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מהו הזמן האופטימלי למעבר?

קיץ הוא בדר"כ העונה העמוסה ביותר למעברים. זה קורה עקב תחילת שנת הלימודים או שנת לימודים אקדמית. בקיץ חברות ההובלות עמוסות במיוחד ועקב הביקוש הרב גם עולה מחיר ההובלה. אם ישנה אפשרות לעבור בזמן אחר – זה מומלץ! בימי הקיץ העמוסים בעבודה – מובילים יצטרכו להתמודד עם יותר מהובלה אחת ביום, מה שיפגע בשירות והביצועים.

כיצד לתכנן הובלה נכונה?

בין אם אתם עוברים לדירה, בית או משרד חדש, ישנם כמה דגשים חשובים יש לקחת בחשבון ומספר צעדים שיש לבצע:

  • הכינו רשימה של כל התכולה שברצונכם להעביר כדי למנוע אי נעימויות בעתיד ולשם קבלת מחיר מהמוביל.
  • ציינו בעת שיחה עם המוביל את מקור ויעד ההובלה – מה שמשפיע על המחיר כמובן.
  • יש לבחור את סוג ההובלה המתאימה לצרכים שלכם. ישנם מספר סוגים שונים של הובלות וביניהם הובלת דירה, הובלת משרד , הובלה תעשייתית וכדומה. כל סוג הובלה מגיעה עם המחירים שלה.
  • השוו בין מובילים בכדי להגיע להצעה שהכי תשתלם לכם. בין אם זה התייעצות עם חברים שכבר השתמשו בשירותיו של מוביל כלשהו או בין אם זה חיפוש והשוואה באינטרנט.
הובלות דירות משרדים ותכולה ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות