אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הדברת מזיקים


מדביר - הדברה

 מדביר מוסמך באישור משרד הבריאות

חייגו עכשיו

073-2331487

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

מחפשים הדברה? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

הדברת מזיקים: מקקים, חרקים, יתושים, ג'וקים, תיקנים, הדברת נמלים, בכל שם, ומכל הסוגים, הם שייכים בהגדרתם למזיקים, פוגמים בהנאתנו ומטרידים אותנו. בשטחים מחוץ לבית ההדברה מבוצעת ע"י רשויות, במקומות מטרד כמו מהיקוויות של מים. בתוך הבית דואג כל אדם לעצמו. הריסוס יכול להתבצע באופן עצמאי עם חומרי הדברה אותם ניתן לרכוש בחנויות ואלה השפעתם קצרת מועד והם אינם עמידים במים או על ידי מדביר מוסמך, או מדבירים הפועלים באמצעות חברת הדברות.

החומרים שבשימוש חברות ההדברות עמידים הרבה יותר, על כן החברות גם נוהגות לתת אחריות לשנה, החומרים חסינים גם בפני שטיפת רצפות. כשזקוקים להדברה צריך לדעת לבחור מדביר איכותי, חרוץ, ומדורג כל העת על ידי הציבור, ולדעת לקבל את המדביר המומלץ. שירות 2144 דואג לכל אלה ובכל עת כל אחד יכול לקבל באופן מיידי, 24 שעות ביממה, את הדברת מזיקים הביתית איכותית ומיד כמו שדרוש לו. 

לחצו וחייגו למדביר מוסמך 0732331487 0732331487
שאלות ותשובות בנושא הדברת מזיקים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם ניתן לבצע הדברה באופן עצמאי?

ישנם חומרים ותכשירים שניתן לקנות בחנויות על מנת לטפל בכמויות קטנות או בבעיות נקודתיות. מומלץ לקרוא על הנושא קודם לכן ולהתייעץ עם מומחה על מנת לבחור את החומרים המתאימים ביותר לבעיה. כאשר מדובר בתופעה נרחבת יותר, מומלץ לשכור את שירותיה של חברה הדברה מקצועית הבקיאה בתחום ויודעת להתאים את החומרים והשיטות המתאימות ביותר לבעיה הקיימת ולמזיק הספציפי.

מהי הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה היא הדברה העושה שימוש בחומרים כימיים על בסיס צמחי שמזיקים משמעותית פחות מחומרי ההדברה המקובלים. חומרים אלה מתפרקים במהירות, אינם מצטברים במי תהום ועל כן כמעט שאינם יוצרים נזק סביבתי. כמו כן, הם מותאמים ספציפית למזיק שממנו רוצים להיפטר ולכן הם אינם פוגע בבני אדם או בבעלי חיים. הדברה זו יעילה לשטחים קטנים יחסית.

מה צריך לבדוק בעת הזמנת מדביר?

ראשית, יש לוודא כי חברת ההדברה היא חברה מוסמכת ע"פ חוק וכי היא מחזיקה בכל הרישיונות וההיתרים הדרושים על מנת לעסוק בתחום. בנוסף, יש לוודא כי החברה היא חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב ושהיא מעניקה אחריות על עבודתה. כמו כן, מומלץ להשוות בין מספר הצעות מחיר. בסוף התהליך, כדאי לבחור את המדביר האמין והמקצועי ביותר אשר הציג הצעת מחיר סבירה ומספק אחריות על העבודה. ניתן להשתמש לשם כך במערכת 2144, אשר מאתרת עבור הלקוח את בעל העסק הזמין ביותר עבורו והאיכותי והאמין ביותר בהתבסס על דירוג שהתקבל ע"י לקוחות קודמים ששכרו את שירותיו.     

מהי התקופה האופטימלית לביצוע הדברה?

הזמן האופטימלי לביצוע הדברה הוא בעונת האביב, כאשר מקדימים את התרופה למכה לפני שכל המזיקים יוצאים בקיץ.

בעת מעבר דירה מומלץ להדביר לפני הכניסה לדירה החדשה בכדי למנוע דאגות עתידיות.

מה אפשר לעשות כדי למנוע מחרקים להיכנס לבית לפני שמזמינים מדביר?

חרקים נכנסים לדירה דרך חריצים, חלונות, ביובים ואפילו חריצים של חשמל. פעולת המניעה הטובה ביותר היא סתימת כל הסדקים וחריצים. בנוסף לכך מומלץ לתקין רשתות על החלונות ובכך למנוע מתיקנים להתעופף אל תוך הבית. דרך נוספת של תיקנים אל תוך ביתנו הוא דרך צנרת המטבח לכן מומלץ לרסס פעם בשנה את בור הביוב מחוץ לבית.

הדברת מזיקים ערים

לרשימת הערים המלאה