אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

דלתות חוץ - מכירה והתקנה


דלתות חוץ מכירה והתקנה

 דלתות חוץ - מכירה והתקנה

מלאו פרטים וקבלו הצעה חינם

 

Form image

מחפשים דלתות חוץ? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא דלתות חוץ באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

התקנת דלתות חוץ

עם התפתחות הטכנולוגיה והעלייה ברמת החיים בארץ ובעולם, חלה גם התפתחות גדולה בנושא הדלתות, במיוחד בכל הנוגע לדלתות חוץ. בעבר די היה בדלת שתסגור את הכניסה לבית ותבטיח אותו מפני מבקרים בלתי רצויים; כיום אנו מצפים לקבל דלתות חוץ מעוצבות, דקורטיבית וייצוגית. דלת הכניסה היא השער לבית שלנו, היא הדבר הראשון שבו פוגש מי שבא לבקר אותנו, והיא שתקבע את התרשמותו הראשונה מאתנו.

עם זאת, תפקידן המסורתי של הדלתות לא השתנה. כאז כן היום הן מיועדות לאפשר כניסה ויציאה ממבנים, להכניס אור ואוויר לבית כשהן פתוחות, לשמור על הביטחון ולהגן מפני קור, חום ורעש כשהן סגורות. אולם מעבר לכל אלה הן גם מהוות רהיט דקורטיבי. תפקידן התרחב, והפך להיות פונקציונאלי ועיצובי כאחד. גם החומרים המשמשים כיום בייצור דלתות שונים מאוד מהחומרים שהיו מקובלים בעבר.

עיצוב או ביטחון?

אבל האומנם דלת דקורטיבית מעוצבת יכולה לשמש בתפקיד שער הכניסה לבית? האם היא תהיה מאובטחת דיה, ותגן עלינו מפני פורצים וגנבים? מסתבר שביטחון לא חייב לבוא על חשבון העיצוב. ולא מדובר רק בדלתות ביטחון כבדות מפלדה, אלא קיים כיום שפע של דלתות בשילוב מנצח שלפונקציונליות ועיצוב כאחד.

לצד העץ, הפלדה והאלומיניום הקלאסיים מככבים שילובים לאינספור. ניתן למצוא דלתות אטומות או שקופות ומגוון רחב של דלתות חוץ מעוצבות, דלתות בגוון מט או בעלות טקסטורות מעניינות, דלתות צבעוניות, ודלתות משולבות בוויטראז'ים אמנותיים. הדלתות בימינו מגולפות, מעוטרות, מסוגננות, וצבועות בצבעים מגוונים. אך לא פחות חשוב מזה תפקידן הבטיחותי: הן מצוידות בתוספות לשם הבטחת האטימות, הבידוד, נעילה טובה וביטחון.
כאמור, דלת הכניסה לבית מתפקדת פעמים רבות ככרטיס ביקור או כחלון ראווה. היא העדות הראשונה לסגנון האישי שלכם. לכן, אם אתם בונים בית או עורכים שיפוץ בבית הקיים, בין שאתם קונים דלתות חדשות לכל הבית או מחליפים רק דלתות חוץ מעוצבות – הקדישו מחשבה רבה לבחירת הדלת המתאימה ביותר לטעמכם, לתקציבכם, ולסגנון האישי שלכם.

הידעת?

בימי קדם ייחסו חשיבות רבה לדלתות. בכתבי הומרוס נזכרות דלתות עשויות נחושת וכסף; בהמפי שבהודו נמצאה דלת שכולה אבן; דלתות הכנסייה בבית לחם מן המאה ה-6 היו מצופות נחושת; ואילו דלתות בית המקדש שבנה שלמה היו עשויות עץ זית, מגולפות ומעוטרות בזהב!

שירות 2144 לא יציע לכם דלת מזהב, אבל בהחלט ידריך אתכם בבחירה הנכונה.

שאלות ותשובות בנושא דלתות חוץ - מכירה והתקנה
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה היתרונות של דלת חוץ מפלדה?

דלתות חוץ מפלדה או ממתכת הן דלתות חסינות וחזקות ביותר, עמידות לאורך זמן רב ואינן מושפעות כלל ממזג האוויר. כיום, דלתות אלה קיימות בשלל עיצובים שונים כך שניתן ליצור מראה של בטיחות ועוצמה לצד עיצוב בהתאמה אישית.

האם דלתות מעץ הן עמידות?

מקובל לחשוב כי דלתות מעץ אינן עמידות לנזקי מזג האוויר ואינן בטוחות. זוהי טעות נפוצה שנובעת מדלתות העץ שנוצרו בעבר. כיום, דלתות עץ מיוצרות משכבות דחוסות של עץ מלא איכותי, עבה ועמיד בפני נזקים, ועל כן מדובר בדלתות עמידות ביותר.        

האם דלת זכוכית מספיק בטיחותית לדלת חוץ?

דלתות ביטחון משולבות זכוכית פופולריות בעיקר בבתים פרטיים. דלתות אלה מעוצבות אסתטית ומכניסות הרבה אור טבעי לחלל הבית. מטעמי בטיחות, אם בחרתם להתקין דלת זכוכית, כדאי להקפיד על זכוכית תלת-שכבתית, כדי שתשמש לבידוד ותהיה עמידה כנגד פריצות.

מה חשוב לדעת לפני שקונים דלת כניסה לבית?

דלת חוץ צריכה להיות בטוחה מפני פריצות, מבודדת מחום, מקור ומרעש ואם זאת מרשימה, עמידה ומעוצבת. מבחינת בטיחות חשוב להקפיד שהדלת תהיה עם שבעה בריחים, בהתאם לתקן. נוסף לכך, בעת התקנת הדלת חשוב לוודא שאתם מקבלים צילינדר חדש מהקופסה ולוודא שמותקן אצלכם צילינדר מקורי ולא משומש. בעת רכישת דלת כניסה יש לקבל אחריות להובלה, להתקנה וחלילה לתקלות ייצור שלא תמיד ניתן לצפות אותן כשהיא עדיין במפעל.

דלתות חוץ - מכירה והתקנה ערים

לרשימת הערים המלאה