אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

דיקור סיני


דיקור סיני שייך לרפואה סינית אשר מוכרת לנו היטב כרפואה מתקדמת ומצליחה המביאה תוצאות טובות. רפואה סינית היא עתיקה אשר קיימת מזה שנים רבות בסין ונראה כי היא הולכת ומתפתחת בעולם כולו בקצב מסחרר. כיום, אנשים רבים מתעניינים ברפואה סינית לצורך טיפולים שונים ובניהם גם דיקור סיני שנהפך לשם ודבר בתחום הרפואה המשלימה.

דיקור סיני הינו מתבסס על תפישה מסוימת אשר קובעת כי – בגוף האדם זורמת אנרגיה אשר משפיעה רבות על גופנו וכאשר זורמת אנרגיה שלילית בגוף האדם, דבר זה משפיע רבות על חייו. דיקור סיני יכול להועיל רבות ולסייע בהפחתת סיכונים למחלות שונות ואף יעיל כריפוי לבעיות וכאבים שונים כמו – כאבי ראש חזקים, כאבי גב, לנשים בהיריון ועוד.

לעיתים, הרפואה הקונבנציונלית אינה מצליחה למצוא פתרונות לכאבים ומחלות שונות כמו – לכאבי גב, כך שאנשים רבים פונים במקרים מסוימים לרפואה משלימה כדי לקבל מענה ופתרון לכאבים שונים. דיקור סיני נחשב לאחד הטיפולים הפופולריים והמוכרים יותר אשר מועילים רבות לכאבי גב וכאבי מיגרנה, כאשר הרפואה הרגילה מציעה עבור בעיות אלו משככי כאבים. דיקור סיני נעשה באופן ממוקד על ידי דיקור במקומות ספציפיים ומפוגג את הכאב לאורך זמן ולא באופן נקודתי. כאשר נגשים לדיקור סיני על ידי מטפל, הוא בוחן את מקור הכאב ורק לאחר מכן הוא בונה לו תכנית טיפולים הכולל דיקור במקומות שונים למיגור בכאב.

שאלות ותשובות בנושא דיקור סיני
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם יש מקום לחשש כאשר מטופלים בדיקור סיני?

טיפול בדיקור סיני נחשב לבטוח מאוד בהנחה שהוא מתבצע אצל מטפל מוסמך ואמין, מעבר להיותו בטוח לרוב גם אינו כרוך בכאב במהלך הטיפול. רק במקרים נדירים אובחנו תופעות לוואי כתוצאה מהטיפול, גם במקרים אלו הן חלפו במהירות ולא נוצר נזק מתמשך.

מהו דיקור סיני?

דיקור סיני היא שיטת רפואה אלטרנטיבית אשר מסייעת בהקלת כאבים ומאזנת בין מערכות הגוף השונות. הטיפול מתבצע באמצעות מחטים קטנים ודקים המוחדרים לאזורים מסוימים בגופו של המטופל, משך טיפול בודד הוא בין 45 דקות לשעה בממוצע והשפעותיו מיידיות לרוב.

מאמרים ומדריכים בנושא דיקור סיני

כלי נגישות