אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

דיאטנית קלינית


מחפשים דיאטנית קלינית? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים דיאטנית קלינית? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

בכל הקשור לשמירה על אורח חיים בריא ותזונה נכונה, אין קיצורי דרך ועל מי שמעוניין לרדת במשקל – לשמור על תזונה נכונה לבצע פעילות ספורטיבית מבוקרת. דיאטנית קלינית היא אשת מקצוע בעלת הסמכה אשר מלווה את מי שמעוניין לרדת במשקל ולשמור על אורח חיים בריא ומספקת לו תפריט תזונתי עשיר שיאפשר לו לרדת במשקל בצורה מבוקרת. צורת התזונה משתנה בין אדם לאדם וזאת על פי מצב הבריאותי שלו, מינו, משקלו, אורח חייו ועל פי העדפותיו מבחינה תזונתית. לכן, דיאטנית קלינית מרכיבה את התפריט התזונתי למטופל על פי נתונים אלו ודואגת שהוא יקבל את כל הרכיבים התזונתיים החיוניים לגופו והיא מאזנת את התזונה באופן אישי לכל מטופל.  

שירותיה של דיאטנית לאוכלוסייה נוספת

נהוג לחשוב כי דיאטנית קלינית מטפלת רק באנשים בעלי משקל עודף ומסייעת להם לרדת במשקל על ידי תפריט תזונתי עשיר בוויטמינים חיוניים, אך גם אנשים בעלי משקל תקין נעזרים בשירותיה בשל מחלות שונות או בשל היות מדדי הדם שלהם לא תקין או שסובלים מתופעות לוואי שונות עקב תזונה לא נכונה או שאינה מתאימה לגופם. בנוסף לכל אלה, גם ספורטאים או אנשים העובדים בעבודה פיזית קשה פונים לדיאטנית קלינית על מנת שהיא תרכיב עבורם תפריט תזונתי שיספק להם אנרגיה ואת המרכיבים התזונתיים הדרושים להם לצורך ביצוע פעילות ספורטיבית נכונה או עבודה מאומצת.

שאלות ותשובות בנושא דיאטנית קלינית
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

למה כדאי לבחור בדיאטנית?

להלן מספר סיבות המדגישות למה כדאי לבחור בדיאטנית:

לאחר שהדיאטנית תשמע על הרגלי האכילה של הלקוח ועוברת על תוצאות בדיקות הדם והאבחון הרפואי – היא מספקת המלצות המיועדות בדיוק לאותו בן אדם לפי נתוניו האישיים. בנוסף, הדיאטנית עוזרת למנוע מחלות ולטפל במחלות קיימות כאשר יש צורך בתזונה מיוחדת.  עבור כל אחד החפץ בניתוח לקיצור קיבה – ליווי של דיאטנית קלינית הינו חשוב ביותר.

מהי דיאטנית קלינית?

דיאטנית קלינית הינה בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה (B.Sc Nut.) שעברה הכשרה מקצועית בבית חולים אשר מקנה לה רישיון עבודה ממשרד הבריאות. דיאטנית יכולה לתרגם את הידע המדעי שרכשה להמלצות מעשיות של מה לקנות, מה להכין ומה לאכול. 

מאמרים ומדריכים בנושא דיאטנית קלינית

דיאטנית קלינית ערים

לרשימת הערים המלאה