אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

דוג ווקר


מחפשים דוג ווקר? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים דוג ווקר? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

דוג ווקר בשמו העברי הוא – מוליך כלבים ותפקידו לספק שירות שמירה על כלבים באופן יום יומי או באופן חד פעמי לבעלי כלבים אשר עובדים עד שעות מאוחרות או יוצאים לחופשה. בעידן המודרני, שירות זה הוא פופולרי ביותר, כיוון  שלא מעט אנשים מתקשים להוציא את חיית המחמד שלהם שלוש פעמים ביום כפי שהכלב זקוק, לכן שירות זה הוא נהדר עבורם. הרי ידעו שגידול כלב היא אחריות רבה ובין היתר יש לדאוג להוציא אותו שלוש פעמים ביום לסיבוב של כ- חצי שעה, כל מנת שיעשה את צרכיו וינשום אוויר צח.

כיצד ניתן למצוא דוג ווקר אמין?

בחירת ווקר אמין, היא לא עניין של מה בכך ודורשת בחירה קפדנית, הרי כלב זקוק לתשומת לב רבה, למילוי אוכל, לריצה במרחבים פתוחים ולעיתים גם לתרופות שונות בהתאם להמלצת וטרינר. לכן, דוג ווקר יוכל לתת לבעלי כלבים את כלל שירותים אלו ולתת לכלב ליהנות ממרחב רב. מסיבה זאת, יש צורך לבחור בקפידה נותן שירות שכזה, על מנת שייתן לכלב האהוב עליכם את כל תשומת הלב לה הוא זקוק. על מנת למצוא דוג ווקר אמין אשר זמין לתת לכם שירות אזור מגוריכם, תוכלו למצוא באתר שלנו 2144 מגוון נותני שירות המדורגים על ישי דירוג חברתי עם המלצות של לקוחות קודמים. 

שאלות ותשובות בנושא דוג ווקר
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כמה זה עולה?

המחיר עבור הוצאת כלב לטיול עשוי להשתנות ע"פ משך הטיול וע"פ סוג השירות, כלומר אם מדובר בשירות חד פעמי או על בסיס קבוע.

המחיר עבור דוגווקר לטיול של 20 דקות עומד על כ-30 שקלים.