אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

דוגי סיטר


דוגיסטיר - דוגי סיטר

 שירותי דוגי סיטר | דוגיסיטר

מלאו פרטים וקבלו מיד הצעה בחינם

Form image

מחפשים דוגי סיטר? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם דוגיסיטר המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזורכם! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. ניתן לקבל שירותי דוגי סיטר בכל הארץ.

 

דוגי סיטר הוא שירות מעולה המותאם בקפידה לעולם המודרני, בו אנשים מגדלים כלבים בביתם וזקוקים לדוגי סיטר שיסייע להם להוציא את הכלב כאשר הם לא בבית או כאשר הם בחופשה. שירות זה, ניתן לרוב באופן יום יומי על ידי נער או נערה אשר מחזיקים ברשותם את מפחות הבית של בעל הכלבים  והם מוציאים אותם בשעות מסוימות לטיול מהנה. כמובן שניתן להשתמש בשירות דוגי סיטר גם כשירות זמני כאשר בעלי כלבים יוצאים לחופשה ואין מי שישמור על הכלב וידאג להוציא אותו. למעשה, בעת יציאה לחופשה קצרה יש אופציה לשכור את שירות זה, או לשלוח את הכלב לפנסיון כלבים, שהוא למעשה בית מלון לכלבים על בסיס יומי או שבועי.

 

כמה עולה דוגי סיטר?

 

מחירים של דוגי סיטר משתנים על פי הצורך, לרוב אם מדובר בשירות יום יומי קבוע, שאז הוא מתומחר על ידי תשלום חודשי, אם מדובר על שירות חד פעמי התשלום הוא לפי שעה. לרוב המחירים נעים בין – 20-50 ₪ לשעה או לטיול חד פעמי, אך כאשר מדובר על שמירה יומית המחיר יכול להגיע ל – 100 ₪ ליום ואף יותר. כמובן שמעבר למחיר יש לוודא כי מדובר בנותן שירות אמין, כזה בעל אהבה מיוחדת לכלבים אשר יוכל להעניק לכלב את כל תשומת הלב לה הוא זקוק ובכלל יוציא אותו בדיוק בשעות שנקבעו בנאמנות רבה.

שאלות ותשובות בנושא דוגי סיטר
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כמה זמן יש לתאם מראש עם דוגיסיטר ?

מומלץ לתאם מספר שבועות טרם היציאה לחופשה עם דוגיסיטר. כמו כן, כדאי לקחת בחשבון כי אם מדובר על תקופות החגים או הקיץ כדאי לתאם מראש ככל האפשר.

מאמרים ומדריכים בנושא דוגי סיטר