אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

גנן לבית פרטי


אחזקת גינות - גנן - גננים - הקמת גינות
שאלות ותשובות בנושא גנן-אחזקת גינות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כיצד אמצא גנן שמתאים לי?

בעת הזמנת גנן, יש להתמקד במספר פרמטרים: מיומנות וניסיון בתחום, אמינות, מחיר, עבודות קודמות והתאמה לטעם האישי שלכם. על מנת למצוא גנן מקצועי, ניתן להתייעץ עם חברים ומכרים שהשתמשו בשירותיו של גנן בעבר או להיעזר במערכת 2144 המציעה מגוון של גננים איכותיים, אמינים ובעלי ניסיון באזור מגוריכם ואף מאתרת עבור הלקוח את הגנן שקיבל את הציון הגבוה ביותר מלקוחות קודמים והזמין ביותר עבורו.

האם אפשר לדאוג לאחזקת הגינה באופן עצמאי?

אחזקת גינות אינה עבודה פשוטה, שכן היא מצריכה היכרות מעמיקה עם תחום הגינון והתמצאות בדרך הטיפול האידיאלית בכל צמח, באופן השתילה ובמיקומה, באופן ההשקיה וכן באלמנטים עיצוביים רצויים. על כן, מומלץ להיעזר בגנן מקצועי אשר בקיא בתחום, יודע להתאים את דרך הטיפול הטובה ביותר לצמחייה הרצויה ויכול לתת עצות שתקלנה על העבודה ותבאנה תוצאות אידיאליות שתשקפנה את טעמו האישי של הלקוח. לאחר הקמת הגינה והתייעצות עם גנן, ישנן עבודות שוטפות שניתן לבצע לבד, אך מומלץ להיוועץ בגנן מקצועי אחת לכמה חודשים ולשכור את שירותיו עבור עבודות שלא ניתן לבצע ללא ידע מעמיק וניסיון בתחום.

מה כוללת אחזקת גינות?

אחזקת גינות כוללת את כל הפעולות הדרושות על מנת לשמור על גינה בריאה, אלגנטית ומעוצבת, כגון: גיזום, השקיה, ניקוי, טיפול במזיקים, טיפוח דשא, שתילת צמחים, הקמת עצים ופעולות דקורטיביות נוספות בהתאם לרצון הלקוח. 

אשמח לקבל הצעת מחיר לגיזום

מחיר גיזום עצים תלוי בגובהו של העץ שאותו מעוניינים לכרות:

אם מדובר בעץ קטן שגובהו עד 4 מטרים, המחיר נע בין 250 ל-500 שקלים.

אם מדובר בעץ בינוני שגובהו הוא 4-6 מטרים, המחיר נע בין 500 ל-1000 שקלים.

אם מדובר בעץ ענק שגובהו הוא 6-14 מטרים, המחיר נע בין 1000 ל-2000 שקלים.

גנן לבית פרטי ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות