אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

גז - תשתיות


תשתיות גז

מחפשים תשתית גז? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים תשתיות גז? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא תשתיות גז באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

בניית תשתיות גז היא מורכבת במיוחד ודורשת מטכנאים עמידה בתקנים מחמירים כפי שנקבע בחוק. כיום יש 4 חברות מרכזיות אשר מספקות תשתיות גז לציבור, אם זה באמצעות בלוני גז בבתים ישנים יותר או על ידי גז מרכזי ולכל אחד יש מונה משלו. גז משמש אותנו למטרות שונות ונראה כי מוצרי חשמל רבים עובדים על גז מכיוון שהגז הרבה יותר זול מחשמל. אנו צורכים גז למטרות בישול, חימום הבית, חימום מים על ידי גז ועוד צריכים שונים.

חברות גז בישראל חייבות לבצע בקרה מידי תקופה מסוימת על הגז ולהחליף תשתיות בעת הצורך, אך ישנם מקרים בהם אנשים זקוקים לטכנאי גז על מנת להזיז תשתיות ממקום למקום בעת שיפוץ הבית או במקרים של בלאי בצינורות הפרטיים שלהם או כאשר אנשים מעוניינים להרכיב הסקה מגז ויש צורך לחבר תשתיות גז. במקרים אלו, יש צורך להיעזר בטכנאי גז אשר מחבר את התשתיות לצינור הראשי.

חשיבות עבודה מקצועית בעת עבודות תשתיות גז

בכל הקשור לצינורות ותשתיות גז, אין מקום לפשרות ויש להיעזר באנשי מקצוע מומחים בתחום אשר עברו הסמכה וברשותם תעודה לעסוק בתחום, מכיוון שמדובר בעבודה מורכבת ביותר ועליה להיעשות בצורה מקצועית ובטיחותיות על מנת למנוע סכנות שונות, הרי גז יכול להיות מסוכן ותשתיות שאינן מחוברות על פי התקנים יכולות להוות סכנה של ממש לדיירי הבית.

שאלות ותשובות בנושא גז - תשתיות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

של מי האחריות לביצוע בדיקת גז?

בדיקת גז תקופתית אחת לחמש שנים היא חובה והאחריות לערוך אותה מוטלת על חברת הגז. בדיקה זו אינה כרוכה בתשלום.

כל כמה זמן כדאי לעשות ביקורת שגרתית למערכת הגז?

על פי חוק חברת הגז מחויבת לבצע ביקורת פעם בחמש שנים לכל הצרכנים שלה. על נציגיה להיכנס לדירה ולבדוק את כל מערכת הגז. במידה והלקוח אינו מעוניין בבדיקה, החברה מחויבות לנתק את אספקת הגז לאותה דירה.

הרחתי ריח של גז בבית, מה לעשות?

ראשית כל יש לפנות את האנשים בסביבתך ולהתקשר לחברת הגז או למכבי האש. אין להדליק מכשירים חשמליים, ואין להדליק אש. חשוב שלא לחזור לאזור הבית עד שהגיע טכנאי, בדק והודיע שהתקלה תוקנה והמבנה פתוח לשימוש. גם מכבי האש יודעים לנתק את אספקת הגז בצורה בטוחה. אם זאת רצוי לדעת היכן ממוקם בכל בית ובכל בניין ברז הגז הראשי.

כלי נגישות