אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

גז – טכנאי גז


טכנאי גז

 טכנאי גז מוסמך 24/7 

חייגו עכשיו

073-2331448

או מלאו פרטים

Form image

 

מחפשים טכנאי גז? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא טכנאי גז באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

טכנאי גז מוסמך

הגז כמספק אנרגיה ידוע כמעט בכל בית. בעוד שפעם הוא שימש כאמצעי בישול בלבד, כיום הפך הגז למקור אנרגיה נרחב לשימושים שונים, חימום והסקה, הספקת מים חמים ותאורה. התקנת נקודת גז בבית או בדירה בדיקה הינה נושא שיש לקחת בכובד ראש ויש חובה שהיא תבוצע על ידי טכנאי גז מוסמך.

גז הבישול הביתי

גז הבישול הוא גז פחממני מעובה (גפ"מ), והוא מורכב מתערובת של גזים פחממניים, בעיקר מפרופן (כ- 20%) ובוטן (כ- 80%). הגפ"מ הינו גז חסר צבע, ובמקור גם חסר ריח. כדי שניתן יהיה לזהותו מחדירים לתוכו אחוז מסוים של חומר ריח (אתיל מרקפמן). הגז הוא אחד ממקורות האנרגיה המרכזיים במשק המדינה, והוא נפוץ בתחומי הכלכלה, התעשייה, החקלאות, וכמובן בבתי המגורים.

הגפ"ם מיוצר בארץ מנפט גולמי, רובו מיוצר בארץ וחלקו מיובא. כיוון שמדובר בחומר דליק, הוא מחייב שמירה על נהלי בטיחות קפדניים. לצורך זה בשנת 1994 הוקם בישראל אגף פיקוח ובטיחות לשם השגחה על תקינות השימוש בגז

שימושים עיקריים לגז הביתי בישראל

במגזר הביתי השימוש העיקרי בגז הוא עדיין לצורך בישול, ואחריו לחימום מים ולהסקת הדירה. מחמם המים מוריד את העומס מרשת החשמל, עלותו נמוכה ביחס למוצרים צורכי חשמל, והזמן הנדרש לחימום המים קצר יותר.

גם הסקת הדירה בגז תופסת תאוצה לאחרונה. ניתן להתקין מערכת הסקה דירתית משולבת, המאפשרת חימום, הסקה ואספקת מים חמים בו זמנית. מערכת חימום זו בטיחותית מאוד – היא לא צורכת חמצן מחלל הדירה ולא פולטת חומרים מסוכנים לתוך חלל הדירה. מערכת ההסקה הדירתית ניתנת להתקנה בכל דירה בנפרד, ללא תלות בשאר דיירי הבניין וללא צורך בהקמת תשתית נוספת. היא כוללת מערכת בקרה לצורך הבטחת הבטיחות.
השימוש בגז לבישול, לחימום מים ולהסקה יעיל וחסכוני יותר מהשימוש במכשירים צורכי חשמל.

לחצו וחייגו לטכנאי גז מוסמך 0732331448
שאלות ותשובות בנושא גז – טכנאי גז
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה המחיר של התקנת כיריים?

עלות התקנת כיריים נעה בין 150 שקלים לבין 300 לשקלים.
על מנת לקבל הצעות מחיר מטכנאי גז הוגנים ומומלצים, ניתן להשתמש במערכת 2144 דירוג הציבור המרכזת בין שירותיה אנשי מקצוע אמינים ואיכותיים בלבד אשר מקבלים את דירוגם מלקוחות קודמים שהשתמשו בשירותיהם.

 

כמה עולה תיקון כיריים?

המחיר עבור תיקון כיריים בסיסי במקרה של דליפת גז נע בין 200 ל-400 שקלים.

מתי מזמינים חברת גז ומתי מזמינים טכנאי גז?

כאשר יש דליפת גז, בעיות בבלון הגז עצמו או תקלה אחרת במערכת הגז בבית, יש להזמין חברת גז. לעומת זאת, טכנאי גז יכול לחבר ולהתקין תשתיות גז חדשות ולטפל בבעיות הקשורות לחיבורים של צנרת הגז או לאביזרים המחוברים למערכת הגז.

כיצד נזהה בלון גז יד שניה?

רק חברות גז בעלות רישיון ממשרד התמ"ת יכולות לספק לנו גז, לכן על כל בלון גז חייב להיות מוטבע שם חברת הגז, שמספקת את הבלון. בלון ללא סימנים, צריך לעורר חשד. מחיר זול או חלודה על בלון הגז הם עוד סימנים אשר מעידים שמודבר בבלון גז שניה, ישן ולא שמיש. בדיקה נוספת אפשר לעשות באתר משרד התמ"ת שם ניתן למצוא רשימה של ספקי הגז המורשים בישראל.

האם טכנאי גז צריך להיות בעל הסמכה?

ישנן ארבע רמות של טכנאי גז, כאשר טכנאי גז מהרמה השלישית והרביעית, הם טכנאים בכירים, שעוסקים בתכנון והנדסה של מערכות גז מורכבות. טכנאים ברמה אחת ושתיים הם אלה שמוסמכים לבצע עבודות ביתיות. על מנת להיות טכנאי גז יש לעבור קורס של משרד העבודה ולאחר מכן להתלוות לטכנאי מרמה שתיים ולבסוף לעבור בחינות מעשיות, שרק לאחריהן מוענק הרישיון. לכן כשאתם פונים לטכנאי גז, בקשו ממנו, להראות לכם את רישיון ההסמכה שלו

גז – טכנאי גז ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות