אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

גדרות עץ


 מתקין גדרות עץ

חייגו עכשיו

073-2629142

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

מחפשים גדרות עץ? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא גדרות עץ באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

חומר העץ משמש רבות לתעשיית הבנייה ובין היתר גם לצורך בניית גדרות מעץ וגדר עץ לגינה. גדר, היא למעשה זאת ששומרת על פרטיות דיירי הבית מפני כניסה של אנשים לא רצויים לחצר ביתם או כדי לספק לבעלי הבית פרטיות מושלמת, כך שאף עובר אורך ברחוב לא יציץ לביתם גדר מעץ פותר את הבעיה הזו.

יש לא מעט חומרים מהם ניתן לבנות גדרות, הן אם זה מחומר אלומיניום, ברזל, פלסטיק, אך הגדרות הפופולריות ביותר הן – גדרות עץ, מכיוון שהן תורמות רבות לעיצוב הבית ומקנות לו מראה כפרי מיוחד, אך לצד מראה חדשני כיאה לעיצובים המודרניים.

גדרות מעץ הן קלות ביותר לאחזקה וניתן לצבוע אותן בכל צבע שתרצו, גם אם עברו מספר שנים כך תוכלו ליהנות ממראה מיוחד המתאים בקפידה לעיצוב ביתכם.  על גדרות העץ מומלץ למרוח כל תקופה מסוימת שמן מיוחד לעץ או סילר, על מנת לשבח את המראה של העץ ולהעניק לו מראה חדשני.

הסיבה למריחת חומרים אלו על גדר מעץ נעוצה בעובדה כי במרבית ימות שנה הגדרות חשופות לשמש, מה שגורם לעץ להתייבש ולאבד מהברק שלו, כך שבמריחת חומרים אלו תכלו לרענן את הגוון שלו ולקבל מראה חדשני.

מגוון רב של עיצובים מרשימים

גדר עץ לגינה – את גדרות העץ תוכלו לעצב במגוון רב של דקורציות מרשימות, כך שתוכלו למצוא אמני עץ המתמחים בעיצוב גדרות ולבחור כל עיצוב הרצוי לכם, אך כמובן שיהיה תואם לאופי החצר.

לחצו וחייגו למתקין גדרות עץ מומלץ 0732629142
שאלות ותשובות בנושא גדרות עץ
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם גדר מבמבוק עמידה?

בהחלט כן. במבוק הוא חומר חזק, יציב ועמיד במיוחד שאינו מצריך תחזוקה. על כן, גדר המורכבת מעץ במבוק היא יציבה ועמידה מאוד לתנאי מזג אוויר, וזאת בנוסף למחירה הנמוך ולמראה האקזוטי שלה.

כיצד לתחזק גדר עץ?

על מנת לשמור על מראה הגדר ולהגן עליה מפני נזקים הנובעים מהאקלים, מומלץ לצבוע את הגדר בשמן מיוחד אחת לשנה.

כיצד לבחור עץ עבור הגדר?

יש סוגים שונים של עצים שבהם ניתן להשתמש עבור גדר עץ. בעת הבחירה בין הסוגים השונים יש להתחשב במספר פרמטרים: מיקום הגדר, מטרת הגדר (עיצוב מראה הבית, הגנה וביטחון, בידוד וכו'), גודל הגדר, סגנון עיצובי שיתאים לטעמכם האישי והתקציב הנתון ברשותכם. מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע, אשר יכול לסייע בבחירת העץ המתאים ביותר עבור הגדר שתרצו בהתבסס על הפרמטרים האלה.