אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

גגות רעפים


גגות רעפים - התקנה ותיקון גגות רעפים

גגות רעפים

חייגו עכשיו

073-2331424 

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

מחפשים גגות רעפים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא גגות רעפים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

גגות רעפים – גג שטוח או גג רעפים

באגדות ילדים, בתיאורים של מגורים אידיאליים, בפרסומים מפתים לרכישת קרקע בשכונות של "בנה ביתך", מופיע תמיד בית לבן עם גג רעפים אדום. זה מה שאנחנו מדמים לעצמנו כשאנו חושבים על בית כפרי, או על בית בפרבר יוקרתי מחוץ לעיר. כך ייראה בית החלומות שלנו…

אכן, גג רעפים הוא תוספת נאה ויוקרתית לבית, אך האומנם הוא גם חזק ובטוח? או שמא מוטב להסתפק בגג שטוח?

חשוב מאוד שגג הרעפים יהיה חזק ויציב, על כן נדאג לתכנון גגות מקצועי של אדריכל ולעבודה של גגן מנוסה ולבצע תיקון גגות רעפים, אשר יתנו לנו גג יפה וחזק שיחזיק מעמד לאורך שנים ולא יתעופף ברוח…

במהלך התכנון של גג הרעפים יש להביא בחשבון את השיקולים הבאים:

  • הצורה האסתטית, סגנון הבנייה וסוג הרעפים הרצוי לנו
  • הקפדה על חוזק וגמישות הגג לפי אופי הבית ומיקומו
  • איטום נכון של הגג כדי למנוע קליטת חום ואיבוד חום
  • עיצובים וסגנונות של גגות רעפים

תפקידם של גגות רעפים באירופה היה למנוע הצטברות שלג על גג הבית באמצעות השיפוע של הגג. מעט מעט חדר גם לישראל סגנון בנייה זה, בעיקר משום יופיו המיוחד ופשטותו.

קיימים מגוון סגנונות ועיצובים שונים שניתן לבחור ביניהם. ההבדלים מתבטאים באופן הבנייה, בסוגי הרעפים, בצבעם, ובתוספות השונות. תחום בניית גגות הרעפים בישראל מפותח ומתקדם מאוד, ונוכל לבחור את סגנון הבנייה המתאים לנו ביותר.

הסגנונות העיקריים:

  • הסגנון הקלאסי הוא גג עם שני שיפועים משני צדי הבית;
  • גגות רעפים משולשים תלת מימדים, עם קודקוד מעל מרכז המבנה;
  • גג רעפים עם כמה שיפועים במיקומים שונים

יש גם גגות רעפים עם תקרת בטון מתחתם, או עם תקרת עץ פשוטה, כך שנוצר חלל גדול בין התקרה לגג. ניתן לעשות תיקון גגות רעפים ולהוסיף חלונות בגג הרעפים לשם כניסת אור טבעי לבית, ואף לקשט אותם בויטראז'ים אומנותיים.

גם סוגי הרעפים משתנים ואפשר לבחור מתוך מגוון ענק של אפשרויות:

הסוגים העיקריים: רעפי בטון חזקים; רעפי תריסים עשויים חומר; רעפים מאבן צפחה , יפים במיוחד ומיוחדים; רעפי פלדה חזקים ועמידים.

מגוון העיצובים והסגנונות יאפשר לנו לבחור את הגג הדרוש לנו, גם לצורך תכנון הבית כולו וגם לשם השימוש המתוכנן בחלל הגג .

הידעת?

הרעפים הראשונים הופיעו בירושלים באמצע המאה ה-19. היו אלה רעפים עגולים, ששימשו כגגות למבנים קטנים או למרפסות. עד לשנות ה-60 וה-70 של המאה ה-19 נבנו בארץ רק בתים בעלי גגות שטוחים או כיפות, כמנהג בתי הערבים.

לחצו וחייגו לעבודות גגות רעפים 0732331424
שאלות ותשובות בנושא גגות רעפים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם מומלץ להחליף את רעפי הבטון הישנים ברעפי חרס?

גם לרעפי הבטון הישנים, אשר מנעו חדירת מים לגגות ביתנו ישנו תאריך תפוגה. רעפי הבטון נשברים עקב התיישנות החומר וכתוצאה מדריכה עליהם. רעפי החרס עשויים מחומרים חזקים ועמידים יותר מאלו הישנים. נוסף לכך, רעפי הבטון מהסוג הישן מחייבים תחזוקה יקרה מכיוון שאלה נשברים בקלות. גגנים רבים אף נרתעים מטיפול מגגות עם רעפי בטון ישנים.

יש לי נזילה מהגגות כל פעם שיורד גשם, האם הגיע הזמן להחליף רעפים?

הסימן העיקרי להחלפת גגות רעפים הם נזילות חוזרות ונשנות בחורף. נזילות נגרמות כתוצאה מרעפים שבורים או סדוקים. במידה וגגות הרעפים בני 20 שנה ומעלה, מומלץ להחליפן.