אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

גבס


צבעי - צבע וסיוד - צבעים צביעת דירות

קבלן עבודות גבס 

חייגו עכשיו

073-2629137

או מלאו פרטים וקבלו הצעה חינם

Form image

מחפשים גבס לבית צריכים לבנות קיר גבס? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים לעבודות גבס באזורכם! כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות.

עבודות גבס

כשהיינו ילדים, ושברנו את היד תוך כדי משחק, איזה כף זה היה להשוויץ בגבס החדש ששמו לנו, וכל החברים כתבו וציירו עליו… כיום גבס משמש לא רק לקיבוע זרוע שנשברה, או למילוי סדקים בקיר. הגבס משמש ליצירת מחיצות, תקרות, אביזרים ואפילו לבניית בתים שלמים בעיצובים בגבס.

עיצובים בגבס – גבס הוא מינרל טבעי, שנוצר מתרכובת של משקעים ומים. במקומות שהתהוו בהם משקעי מלח בריכוז גבוה, ורמת ההתאיידות של המים שווה לרמת הספיגה שלהם, נוצרים מעין סלעים המורכבים מחמר ספוגי – הגבס. קיימים שלושה סוגים בסיסיים של גבס המשמשים לבנייה – גבס רגיל (בצבע קרם), גבס עמיד בפני אש (צבעו ורוד), וגבס עמיד בפני לחות (צבעו ירוק), המשמש לחדרי אמבטיה ומטבחים. לוחות גבס הם משטחים קשיחים העשויים שכבת נייר שעליה הוצמד טיח הגבס. יש גם בלוקים של גבס המיועדים לבנייה חיצונית ולמחיצות פנים. ההרכבים השונים הללו של הגבס משמשים לבניית מחיצות, תקרות אקוסטיות, בניית קירות וחיפוי קירות.

לשיטת הבנייה בגבס יש יתרונות רבים: היא מקצרת את משך הזמן הדרוש לעבודה, מפחיתה את העלויות ומאפשרת גמישות בתכנון העבודה או העיצוב בגבס וביצוע קל ומהיר של שינויים בתוך המבנה. קירות גבס מגבירים את הבידוד האקוסטי וחלקם חסינים מפני אש. פני השטח חלקים ונוח לצבוע אותם.

חזקים במיוחד הם הקירות שעשויים גבס משוריין. הם מחזיקים מעמד שנים רבות ומהווים תחליף לקירות ולמחיצות מבלוקים. בתוך קירות הגבס ניתן להתקין בקלות את הצנרת למים, את כבלי החשמל ומיזוג האוויר, ולקבוע בהם חלונות ודלתות.

ניתן להזמין מחיצות וקירות גבס מוכנים במידות שונות. לאחרונה החלו לייבא ארצה בתים טרומיים שלמים, עשויים מקירות גבס עם מילוי של צמר זכוכית. כך למשל שכונת מנחם בגין בצפת, בנויה כולה מבתי גבס טרומיים עם טיח לבן וגגות רעפים אדומים – הם נעימים לעין ובעלי בידוד טוב מפני חום וקור כאחד.

לחצו וחייגו לעבודות גבס 0732629137 0732629137
שאלות ותשובות בנושא גבס
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם אני יכול לבנות בגבס בחדר שירותים?

כאשר בונים בגבס חשוב לבחור את לוחות הגבס המתאימים לכל עבודה. עבור בנייה בחדר שירותים, מומלץ להשתמש בלוחות גבס ירוקים, שכן הם בעלי עמידות גבוהה ללחות. לוחות אלה משמשים לבנייה בחדרים רטובים כגון חדרי שירותים, חדרי רחצה, מטבחים וכן במבנים שבאזורים בעלי רמת לחות גבוהה.

מה המחיר של בניית קיר גבס?

העלות הממוצעת עבור התקנת קיר גבס עומדת על בין 150 ל-300 שקל למ"ר והיא תלויה באורכו של הקיר ובתוספות לעבודה כגון שפכטל, גימורים, צביעה ועוד.

האם ניתן לתלות על קיר גבס?

ניתן לתלות אלמנטים רבים ואף אלמנטים כבדי משקל על לוחות הגבס. קיימות לכך שתי שיטות. הראשונה היא חיבור של בורג פח אל השלד. לאחר מכן הברגה אל תוך הניצב בלי צורך בדיבל. השיטה השנייה היא שימוש בדיבלים ייעודיים לגבס. ישנו מגוון גדול של דיבלים שונים: דיבל שבלול ממתכת או מפלסטיק, דיבל פרפר ועוד. על מנת לתלות אביזרים כבדים כגון טלוויזיה נשתמש בבורג ג'מבו לגבס.

למה לבחור בגבס?

השימוש בגבס היא אלטרנטיבה זולה וחסכונית מכיוון שהעבודה בגבס מהירה ולכן חוסכת זמן. נוסף לכך הבנייה בגבס דורשת פחות מאמץ וחומרי הגלם זולים יותר. הגבס הוא חומר קל לשימוש וניתן לעצב בו כמעט הכל. אם זאת הגבס פחות מבודד מבטון אך קיימת האפשרות להחדיר חומרים מבודדים וליצור בידוד לרעש וחום.