אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

בלדרות אוירית


בלדרות אווירת הוא שירות הנוגע בתחום השילוח הבינלאומי והוא נועד להעביר חבילות המונות דברי ערך ממדינה למדינה. לרוב, מדובר במוצרים יקרים כמו – תכשיטים, יהלומים, כספים, מסמכים בעלי חשיבות רבה, מוצרי אמנות יקרים, עתיקות ועוד דברי ערך שונים. לכן, לא ניתן לשלוח את פריטים אלו בשיטות שילוח רגילות ויש צורך באבטחת הפריטים עד להגעתם ליד המבוקש.

חברות המציעות בלדרות אווירית מספקות את כלל השירות עבור הלקוח, אם זה מבחינת טפסים, מיסוי מבחינת העברת הפריטים במכס וליווי אישי של הפריטים עד להגעתם ליעד המבוקש בכל רחבי העולם. אופציה זאת היא יקרה יותר מאשר שילוח בינלאומי המתבצע על ידי הובלת חבילות בין מדינות, אך כמובן שהכל עניין של צורך ולעיתים בעלי חברות מוכנים לשלם כספים רבים רק כדי שהפריט יגיע בשלום ליעד הרצוי.

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים חברה המציעה בלדרות אווירית?

בחירת חברה שכזאת היא לא עניין של מה בכך, הרי לרוב מדובר בפריטים יקרים וחשובים הדורשים התייחסות מסוימת וליווי צמוד עד להגעתם ליעד המבוקש. לכן, בעת בחירת החברה חשוב לבחון את הפרמטרים הבאים: שימו לב לניסיון וותק החברה, קבלו המלצות מלקוחות קודמים שישתמשו בשירות ואכן היו מרוצים, בדקו את אמינות החברה, בדקו את לוח הזמנים, כלומר מתי החבילה תגיע ליעדה, בדקו את התהליך ובכלל כל דבר אחר שהוא קריטי עבורכם.

שאלות ותשובות בנושא בלדרות אוירית
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה ההבדל בין שילוח בין לאומי לבלדרות?

משמעות המונח שילוח בינלאומי היא שירותי הובלה של סחורות או חפצים ממדינה אחת בעולם למדינה אחרת. קיימות מספר שיטות באמצעותן ניתן לבצע שילוח בין לאומי: שילוח אווירי, שילוח ימי ושילוח יבשתי.
שילוח אווירי מתבצע בשני אופנים עיקריים – בלדרות ושילוח אווירי. שירותי בלדרות מתבצעים מדלת לדלת ומיועדים בעיקר למשלוח של מעטפות או חבילות קטנות במשקל נמוך. לעומת זאת, שירותי שילוח אווירי מתבצעים באמצעות הובלה של מטענים המועמסים על גבי מטוסים ומועברים מנמל אחד לאחר והם מיועדים עבור מטענים גדולים וכבדים יותר.

מאמרים ומדריכים בנושא בלדרות אוירית

בלדרות אוירית ערים

לרשימת הערים המלאה