אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

בית אבות


מחפשים בית אבות? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים בית אבות? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

כאשר ישנו במשפחה אדם קשיש, למשל אחד ההורים או אפילו סבא או סבתא, שהטיפול בתוך ביתם הופך להיות קשה ומתיש, הרי לא לכל אחד יש זמן פנוי בשפע על מנת לטפל ולסעוד אדם מבוגר. לרוב אנשים עובדים יום מלא ומנהלים בעצמם משפחה משלהם, והנטל הופך להיות קשה. במקרים אלה מומלץ למצוא לקשיש בית אבות מוסמך על מנת שיוכלו לטפל בו במסירות עשרים וארבע שעות ביממה, בתנאים נוחים עם כל הציוד המותאם לצרכיהם של קשישים ואף ציוד מותאם לקשישים אשר מוגבלים פיזית, בית גיל הזהב מציע את כל הציוד המתאים ומילוי הצרכים ההכרחיים.

בבתי אבות ודיור מוגן ישנם אחים ואחיות ואף רופאים לצורך טיפול מידי בכל בעיה בריאותית שעלולה לקרות ליקירכם. ידוע שבמקרים רבים, לאחר מעבר לבית אבות, מצבו הבריאותי והנפשי של הקשיש משתפר לטובה בעקבות הטיפול הצמוד, החברה סביבו שמורכבת מאנשים בני גילו, החוגים הניתנים בבית אבות, וכמובן שגם לכם יהיה יותר קל לראות את יקירכם מאושר.

ישנם דברים חשובים שצריך לדעת לפני שפונים לבית גיל הזהב. מומלץ להיעזר באדם מקצועי שיכוון אתכם וילווה אתכם בתהליך של מציאת בית אבות או דיור מוגן אשר יתאים ליקירכם באופן מושלם וכמובן שיהיה במיקום קרוב אליכם גיאוגרפית, על מנת שתוכלו להגיע ולבקרו בכל רגע שתחפצו. לעיתים ניתן לקבל סיוע במימון העלות של בית אבות. בתי אבות רבים מכירים את הגופים המסייעים והם יוכלו לברר עבורכם האם אתם עומדים בקריטריונים לקבלת סיוע במימון.

שאלות ותשובות בנושא בית אבות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מאמרים ומדריכים בנושא בית אבות

כלי נגישות