אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ביקורת מבנים


מחפשים מבקר מבנים? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים ביקורת מבנים לבית? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא ביקורת מבנים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

את ביקורת מבנים ובדק בית מבצעים מהנדסים המתמחים בתחום זה, הן מטעם חברות פיקוח או מהנדסים פרטיים אשר מצעים את שירות זה לקבלנים או לאנשים פרטיים המבצעים שיפוצים של מבנים או בניית בתים פרטיים מחדש. בדיקה זאת על ידי מהנדס ייעודי, נעשית בשלבים מסוימים בהם הוא בוחן בין היתר את המבנה כולו ותפקידו לאתר ליקויי בניה מהותיים שיכולים להוות סכנה ממשית לדיירי הבית. למעשה, תפקיד המהנדס לבדוק את העבודות שנעשו על ידי הפועלים וקבלן העבודה ולאשר כי הם תקינים.  

ביקורת מבנים, מה היא כוללת?

בתהליך זה המהנדס יבצע בדק בית ויבחן את הפרמטרים הבאים במבנה ויבדוק את תקינותם, כמו - אם קיים ליקויי שלד במבנה, הוא יבחן את הקונסטרוקציה, עבודות חשמל, עבודות אינסטלציה, את בטיחות המבנה, טעויות תכנון משמעותיות שיכולות להוות נזק למבנה בעתיד, בעיות בהרכבה של חלונות ודלתות ועוד מגוון ליקויים אחרים שיוכלו לגרום סבל ממשי לדיירי הבית בעתיד ושלא לדבר על הוצאות כספיות רבות שיכולו לצוץ בהמשך עקב בנייה לקויה. 

הסיבות ללקויי בנייה הן רבות, אם זה עקב עבודה לא מקצועית של קבלן, אם זה כתוצאה משימוש בחומרים שאינם איכותיים או בשל סיבות שונות. לכן, אנשים רבים מבצעים ביקורת מבנים טרם רכישת דירה מקבלן או דירה יד שנייה, כדי לספק להם ביטחון רב בעת הרכישה, כך שהם יידעו כי הם ביצעו את הרכישה הטובה ביותר.

שאלות ותשובות בנושא ביקורת מבנים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מאמרים ומדריכים בנושא ביקורת מבנים

ביקורת מבנים ערים

לרשימת הערים המלאה