אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

ביטוח תיירים וזרים


ביטוח תיירים וזרים  

חייגו עכשיו

073-2629149 

או מלאו פרטים

Form image

מחפשים ביטוח תיירים וזרים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

תיירים המגיעים לארץ ואף כאלו שמגיעים על מנת לעבוד בארץ לתקופה קצרה, זקוקים לביטוח. לא בהכרח כל אדם דואג לרכוש לעצמו חבילת ביטוח נסיעות לחו"ל, ולכן קיים מצב בו תיירים מגיעים לארץ ומעוניינים בביטוח. ישנם מקרים גם שתיירים מעדיפים לרכוש את הביטוח דווקא בארץ ולא בארצם בגלל פערי עלויות. חברות ביטוח מסוימות מעניקות שירות של ביטוח תיירים וזרים ומכסות הוצאות רפואיות. כך שאם מגיע אליכם לביקור אדם קרוב או חבר ולא רכש ביטוח נסיעות לחו"ל בארצו, דעו כי כאן בארץ מבטחים גם תיירים או עובדים זרים זמניים. הכיסויים הם בדרך כלל לבדיקות רפואיות, תרופות, אשפוזים חלילה ועוד.

הכיסוי הרפואי מותאם בדרך כלל במיוחד לצרכים של התייר, כך שלא יכללו בביטוח כיסויים מיותרים שאינם רלוונטיים וכך העלות לא תהיה גבוהה. בחלק מחברות הביטוח יש מחלקות מיוחדות לתחום ביטוח תיירים וזרים וזאת על מנת לספק להם את השירות המהיר והיעיל ביותר למשך שהותם הקצרה כאן בארץ, הרי בדרך כלל לאזרח רגיל, מקרים ביטוחיים עלולים להיגרר זמן רב, בדיקות, ייעוצים, טיפולים, רופאים ועוד. התייר רוצה לקבל את השירות באופן מיידי על מנת שלא יצטרך להתעכב בארץ. ישנם כאלה שמעוניינים להתחיל בתהליך הגירה, וגם להם ישנה אפשרות לרכוש בינתיים ביטוח זמני עד אשר יגיעו להם כל הזכויות הממלכתיות של תושב רגיל על פי החוק. 

לחצו וחייגו לביטוח תיירים וזרים 0732629149
שאלות ותשובות בנושא ביטוח תיירים וזרים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

היכן ניתן לרכוש פוליסת ביטוח לעובדים זרים?

ניתן לרכוש את הפוליסה אצל סוכן פרטי או חברת ביטוח.

מה הגיל המקסימלי לבטח תייר?

הגיל משתנה בין חברה לחברה אך הגיל הממוצע הוא 75.

ביטוח תיירים וזרים ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות