אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

ביטוח אלמנטרי


 

ביטוח אלמנטרי

חייגו כעת 

073-2331406

או מלאו פרטים

 

Form image

 

מחפשים ביטוח אלמנטרי? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

ביטוח אלמנטרי הוא ביטוח לרכוש, לדוגמא ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח תכשיטים ועוד. ישנם שני סוגי ביטוחים, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף. ביטוח צד ג' מבטח כל רכוש של גורם שלישי שניזוק מרכושכם, כמו למשל בתאונת דרכים, אם רכבו של אדם אחר ניזוק מרכבכם עקב תאונה כלשהי, חברת הביטוח תשלם לצד שלישי בגין נזקיו. ביטוח מקיף הינו ביטוח המכסה גם את הנזקים לרכוש של צד שלישי וגם נזקים לבעל הרכוש או בעל הפוליסה. גם ביטוח נסיעות לחו"ל נכנס לקטגוריה של ביטוח אלמנטרי. כיום יש מודעות גדולה ביותר לחשיבות הביטוח האלמנטרי ולא רק למכוניות כמו שהיה נהוג פעם.

כאשר אתם רוכשים ביטוח אלמנטרי, המחיר הוא בדרך כלל גורם מכריע ברכישה, אך דווקא ברכישת ביטוח עליכם לבדוק היטב מה אתם מקבלים במסגרת הביטוח ומהם התנאים, את מי מכסה הביטוח, מה גובה הפיצוי שתקבלו במקרה שחלילה הפוליסה מופעלת. כמו כן, ברוב חברות הביטוח יש סעיף של תשלום השתתפות עצמית מצדכם בגין הפעלת פוליסה. כלומר, חלק קטן מגובה הנזק תצטרכו לשלם בעצמכם. בררו מראש מהו סכום ההשתתפות העצמית אותו תשלמו במקרה של הפעלת פוליסה. לעיתים סכום ההשתתפות העצמית גבוה מסך הנזק שלכם, ולכן לא תוכלו להפעיל את הביטוח. מומלץ לבדוק גם האם תהיה התייקרות בפרמיה בשנה הבאה בעקבות הפעלת פוליסה אם תהיה.

שאלות ותשובות בנושא ביטוח אלמנטרי
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מהו גובה ההשתתפות העצמית ?

ביטוח מחייב מסמך (פוליסה) מפורט בין הצדדים, סכום השתתפות העצמאית משתנה בין ביטוח לביטוח ובין מבוטח למבוטח, ברוב המקרים ברגע שההשתתפות העצמית גבוה יותר כך המבוטח ישלם פרמיה נמוכה יותר.

תהליך זה של חברות הביטוח בא למנוע תביעות קטנות  (כאלה שגובה ההשתתפות העצמית גבוה מהנזק) וסוג של "חינוך מוסרי" של חברות הביטוח כדי לשמור על רכוש המבטוח. 

מה זה ביטוח אלמנטרי?

ביטוח אלמנטרי הוא בעצם ביטוח כללי, כאשר אתם מעוניינים לבטח את רכושכם אתם פונים לחברת הביטוח.

ביטוחי הרכב,נסיעות לחו"ל,דירה וביטוח ימי ואווירי נכללים תחת קטגוריה זו.

 

מאמרים ומדריכים בנושא ביטוח אלמנטרי

ביטוח אלמנטרי ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות