אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

ביובית


ביובית שאיבות ביוב

שירותי ביובית 24/7

חייגו עכשיו

073-2331428 

או מלאו פרטים וקבלו הצעה חינם

Form image

 

מחפשים ביובית? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא ביובית באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

ביובית היא מכונה גדולה ומאסיבית אשר מורכבת על גבי משאיות ענקיות ותפקידה לשאוב בצורה מקצועית סתימות שנוצרו בצנרת של הבניין או של בית פרטי. את השימוש בביובית מבצעים כאשר מדובר בסתימות מורכבות ולא בסתימה רגילה של צנרת בבניין אלא על שאיבת ביוב , ולרוב מדובר על צנרות מרכזיות של בנייני מגורים, משרדים, מפעלים או סתימות שנוצרו בביוב של העיריה. המשאית שעליה מורכבת הביובית מכילה גם מיכל ענק אשר תפקידו לאגור את מי הביוב. ממיכל זה יוצא משאבה גדולה אשר מגיעה עם מתאמים שונים על מנת להתאים את המתאם בקפידה לבור הביוב הרצוי.

באילו מקרים מזמינים שירותי ביוב?

כמובן שלא בכל מקרה של סתימה רגילה מזעיקים שירותי ביוב, אלה רק בבעיות מורכבות במיוחד שלא ניתן לסדרן על ידי ציוד רגיל שמחזיקים אינסטלטורים. לרוב, מדובר על סתימות בצנרות הביוב שגורמות למים לעלות מעלה מכיוון שהם אינם זורמים בצורה חלקה בצנרת הביוב הרגילה ולכן יש צורך בשאיבת ביוב . מקרים אלו יכולים להיות רבים כמו – סתימה רצינית ביוב ציבורי גדול ולכן במקרה כזה צריך להזמין שירותי ביוב, במקרים של סתימה בשירותים ציבוריים במוסדות ועוד מיני מקומות שונים, סתימות מורכבות בבניני מגורים ובעוד מקרים שונים. למעשה, השימוש בביובית הוא אינו זול ויכלו להגיע לאלפי שקלים, אך השימוש בה יכול לחסוך זמן רב לדיירים וגם לחסוך עבודה מורכבת השימוש בביובית נעשה תוך כמה שעות ספורות, כך שניתן בקלות לחזור לשגרת היום יום ולמנוע הצפות ובעיות שונות בצנרת.

לחצו וחייגו לשירותי ביובית 24/7 0732331428
שאלות ותשובות בנושא ביובית
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

לאן עוברת הפסולת שנשאבה ע"י הביובית?

הנוזלים והפסולת אשר נשאבו ע"י הביובית מפונים על ידי החברה שבבעלותה הביובית, בהתאם לדרישות של המשרד לאיכות הסביבה, לאתרים מוסמכים אשר מיועדים למטרה זו. לאחר מכן, הפסולת עוברת תהליכי פירוק על מנת לא לפגוע באיכות הסביבה.

מה גורם לסתימה של הביוב וכיצד ניתן למנוע?

סתימה בביוב נגרמת כתוצאה מהתנהגות לא מתאימה עם מערכת הביוב, כלומר השלכה של חומרים שאינם מתכלים במים כגון מגבונים, תחבושות היגייניות, קיסמי אוזניים ועוד. כמו כן, סתימה בביוב עשויה להיגרם ממערכת ביוב ישנה או משורשים שחודרים לביוב. על מנת למנוע סתימה בביוב יש להימנע מהשלכת חומרים שאינם מתפרקים וכן מומלץ לערוך בדיקה יסודית של מערכת הביוב אחת לשנה.

מתי נעזר בשירותי ביובית?

השימוש  בשירותי ביובית הכרחי במקרים רבים, גם אם לעתים נדמה שאפשר לפתור את הבעיה באופן נקודתי על ידי אינסטלטור. נעזר בחברה שמספקת שירותי ביובית כאשר ישנה בעיה בצנרת הנגמרת מלכלוך, שורשי עצים וחומרים אחרים שעלולים לסתום אותה. יש לקחת בחשבון שכמות המים שתבזבזו תהיה גדולה, ועלולה ליצור הצפה לא נעימה גם ברחוב.

מהי ביובית?

ביובית היא משאית גדולה עליה מורכב מיכל ניקוז גדול, ואליו מחוברות משאבות ביוב רבות עוצמה. הביובית מחולקת לשני חלקים, בחלק אחד יש שאיבת וואקום ובחלק השני יחידת לחץ מים. החלקים מאפשרים לפתוח את הבורות השונים, לנקות ולשטוף אותן בזרמי מים גדולים. באמצעות מערכת הביובית ניתן לשאוב כמויות גדולות של ביוב בתוך זמן קצר, לנקות מהצנרת לכלוך שהתנקז בה, לפתוח סתימה בבורות ספיגה, לנקות מכילי אגירה, לנקות קווי ביוב ולרוקן הצפה בדירה בתוך זמן קצר ועוד. כמו כן, עוצמת המשאבות מאפשרות לשאוב בורות שומן אותם אפשר למצוא במפעלי מזון, מוסכים, מפעלי זיקוק, מפעלים כימיים וכדומה.

כלי נגישות