אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

אלומיניום


עבודות אלומיניום

עבודות אלומיניום

חייגו עכשיו

073-2331427 

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

מחפשים שירותי אלומיניום? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא אלומיניום באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

בשנים האחרונות חומר האלומיניום הפך לסוג מתכת פופולרי במיוחד וזאת לאור יתרונותיו הרבים. איך שלא נסתכל על אלומיניום, נראה שיש לא מעט מוצרים המיועדים לאבזור הבית ועיצובו במקומות רבים. הביקוש הגדול לאלומיניום נובע מיתרונותיו הרבים: ראשית, הוא חומר זול יחסית לחומרים אחרים, הוא בעל יכולות בידוד טובות, אפשרויות המחזור וההגנה על הסביבה שהוא יתרון בולט, ניתן לצבוע אותו בקלות לכל גוון רצוי, הוא חומר חזק העמיד לפגעי מזג האוויר ועוד יתרונות רבים.

מגוון רב של מוצרים העשויים אלומיניום

עבודות אלומיניום, נחלקות לקטגוריות רבות ובניהן ניתן לראות מוצרים רבים העשויים מאלומיניום כמו – שערים מאלומיניום, פרגולות, דלתות, חלונות, סוככים, ריהוט גן ועוד מוצרים רבים וטובים אשר עמידים לאורך שנים רבות ומגיעים במגוון רב של עיצובים מרשימים. את האלומיניום נהוג לשלב בבנייה ירוקה, מכיוון שהוא חומר איכותי שניתן למחזר אותו וזאת עוד סיבה לפופולריות שלו לאהדתו בקרב קבלנים ויזמים רבים.

אמנם משקל של חומר אלומיניום הינו קל למדי, אך הוא הוא חומר חזק מבחינה תפקודית. החוזק של האלומיניום בנוסף ליתרונותיו הרבים מאפשר לאנשי מקצוע המבצעים עבודות אלומיניום לייצר מגוון רב של פרופילים למפתחי זכוכית גדולים וחומרים נוספים וזאת מבלי לחלק את שטח הפנים של הזכוכית בפרופילים פנימיים. בזכות תכונה זו, תוכלו לזכות בחלונות או דלתות אשר משלבות זכוכית ואלומיניום המאפשרות כניסת אור לבית.

לחצו וחייגו עכשיו לאיש אלומיניום מומלץ 0732331427
שאלות ותשובות בנושא אלומיניום
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם כדאי להתקין תריסים מאלומיניום?

תריסי אלומיניום הם התריסים הנפוצים ביותר, וזאת בשל מספר יתרונות: הם אסתטיים, מספקים אפשרויות הצללה שונות והם בעלי יכולות בידוד ואיטום גבוהות המאפשרות חיסכון בחשמל ואנרגיה, שכן אין צורך בהדלקת מזגן או תנור. כמו כן, האלומיניום לא מחליד, ולכן התריסים מסוגלים לשמור על המראה שלהם לאורך שנים.

מה היתרונות של אלומיניום?

לאלומיניום יתרונות רבים: עלות נמוכה, חוזק, עמידות גבוהה, יכולות בידוד גבוהות, הן מבחינת טמפרטורה והן מבחינה אקוסטית, תחזוקה פשוטה ביותר. בנוסף, האלומיניום הוא חומר ידידותי לסביבה, שכן קל וזול למחזרו.

איזה עבודות ניתן לבצע עם אלומיניום?

לאלומיניום יתרון חשוב מאוד והוא יכולת העיצוב הגבוהה של החומר. האלומיניום מאפשר סגנונות רבים ושונים של עיצוב המעניקים קו עיצובי חדשני ואסתטי. מגוון עבודות נעשות על ידי אלומיניום: חלונות, פרגולות, מעקות, תריסים, דלתות, שערים, ויטרינות, פרגולות, מקלחונים ועוד