אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

איתור נזילות מים


איתור נזילות מים

איתור נזילות מים 24/7

חייגו עכשיו

073-2331419 

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

המדריך לאיתור נזילות מים בבית

נושא נזילות מים בבית אינו דבר שיש להזניח או להעלים ממנו עין. מעבר לבזבוז המשווע במשאב החשוב והיקר הזה, נזילת מים עלולה לפגוע במבנה הבית, לגרום לסדקים ולחלודה בקורות הפלדה שבשלדת הבית אשר עלולים להביא לקריסת המבנה ולפגיעה בנפשות החיות בו.

את כל זאת ניתן למנוע באמצעות ביצוע איתור נזילות מים במערכת האינסטלציה של הבית באופן תקופתי, או כמובן, במידה ושמעת צליל של טפטוף מים. נזילות מים בדרך כלל מתרחשות באזורים בהם ממוקמים מכשירים הצורכים מים וגופי הצנרת.

איתור נזילות מים באמצעות חוש הראייה והשמיעה עשוי להישמע כמטלה פשוטה, דבר שהוא נכון לגבי נזילות מים מהירות וכבדות, אך לעומת זאת כאשר מדובר בנזילות מים איטיות ובכמויות קטנות יותר, איתור הנזילה כמעט בלתי אפשרי ללא סיוע של מומחה לאיתור נזילות מים מקצועי. הנה כמה טיפים לניטור הבית אחר נזילות מים אפשריות:

1. תוכל לדעת כי יש נזילה בשירותים כאשר המים זורמים ממיכל ההדחה לאסלה מבלי שמישהו יוריד את המים או כאשר המים באסלה יורדים מעצמם כאשר אין אף אחד בקירבת השירותים.
2. דרך נוספת עבור איתור נזילות מים בשירותים היא טפטוף מעט צבע מאכל למיכל ההדחה. במידה ואתה רואה את הצבע באסלה לאחר מספר דקות, סימן שיש נזילה.
3. מאחר ורוב צנרת המים מוטמעת בתוך הקירות והתקרות, הדרך היחידה לאתר נזילות מים היא דרך שינויי צבע וטקסטורה בקירות, בתקרות ובשטיח.
4. דרך מעשית לאיתור נזילות מים בביתך היא באמצעות פיקוח ובקרה אחר חשבון המים שלך. במידה ואתה מקבל חשבון גבוה יותר עבור צריכה זהה של מים, עליך לחפש אינסטלטור מקצועי על מנת לבדוק אפשרות לנזילות.

לחצו וחייגו למומחה לאיתור נזילות מים 0732331419
שאלות ותשובות בנושא איתור נזילות מים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מהי מצלמה לאיתור נזילות מים?

מצלמה לאיתור נזילות היא מצלמה תרמית אשר משתמשת בטכנולוגיית אינפרא אדום על מנת לגלות כשלים באיטום ולאתר נזילות מים, וזאת ללא חפירות והרס מיותר. ניתן להשתמש במצלמה זו בקירות, בתקרות ומתחת לרצפה.

מתי כדאי להזמין איתור נזילות?

מומלץ להזמין איתור נזילות באחד מהמקרים הבאים: חשבון מים גדול מהרגיל, ירידה בלחץ מים, כתמי רטיבות בקירות או שינוי צבע, ריח של טחב או כאשר יש מים עכורים. כמו כן, לפני קניית בית מומלץ להזמין איתור נזילות כדי לוודא שהמצב תקין.

הברז במטבח לא מפסיק לטפטף גם כאשר הוא סגור , מה ניתן לעשות?

יכולות להיות מספר סיבות לברז דולף בבית. הסיבה הראשונה היא סגירה חזקה מדי של הברז שהובילה לשחיקתו וגרמה לנזילת מים. סיבה נוספת יכולות להיות בלאי של גומיות הברז. במקרה זה, יש לפרק את ידיות הברז ולהחליף את הגומיות, אותן ניתן לקנות בחנויות לכלי עבודה. אם החלפתם את גומיות הברז והוא עדיין ממשיך לטפטף, רצוי לשקול להחליף את הברז.

כיצד בודקים אם קיימת נזילת מים סמויה?

על מנת לבדוק נזילת מים סמויה יש לבצע בקרה על קריאת המונה. בין שעות הבקרה אין להשתמש במים. מומלץ לבצע זאת בין שעות הלילה לבוקר. במידה וקיים הפרש בין קריאת הלילה לבוקר, סימן שישנה נזילה. מומלץ לתקנה במידי כדי למנוע בזבוז מים ותשלום יתר.

איתור נזילות מים ערים

לרשימת הערים המלאה