אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

אינסטלציה קבלנים


אינסטלציה קבלנים

קבלני אינסטלציה  מומלצים

חייגו עכשיו

073-2416459

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

מחפשים קבלני אינסטלציה? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא קבלנות אינסטלציה באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

שאלות ותשובות בנושא אינסטלציה קבלנים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מתי אזמין אינסטלטור ומתי קבלן אינסטלציה?

עבור עבודות קטנות יחסית ודחופות כגון ברז דולף, סתימה בכיור וכו' מומלץ לקרוא לאינסטלטור אשר לרוב עובד לבדו, הוא זמין יותר וניתן לתאם איתו בקלות. עבור עבודות גדולות יותר ומורכבות, עבודות תשתית או עבודות המצריכות יותר מבעל מקצוע אחד, יש לקרוא לקבלן אינסטלציה, אשר יחד עם הלקוח יתכנן את הפרויקט, יבנה לוח זמנים, יעסיק את אנשי המקצוע הדרושים ועוד.

מה השיקולים בבחירת קבלן אינסטלציה?

בעת בחירת קבלן אינסטלציה, יש לוודא כי מדובר בקבלן מוסמך בעל אישור קבלן מורשה, רשום בפנקס הקבלנים, בעל ביטוח לעבודה ולעובדיו, בעל אישור העסקת עובדים ובעל תעודות הכשרה. כמו כן, לפני העסקת הקבלן מומלץ לערוך השוואת מחירים עם מספר קבלנים לאחר שהם ביקרו במקום העבודה ונתנו הצעת מחיר בהתבסס על היקף העבודה. ניתן למצוא קבלני אינסטלציה מוסמכים בעלי האישורים הדרושים, ניסיון ומיומנות באמצעות מערכת 2144, אשר משתמשת בטכניקת דירוג אובייקטיבית המתבססת על חוות דעת של לקוחות קודמים ובכך מבטיחה בעל מקצוע אמין ואיכותי.   

איזה עבודות מבצע קבלן אינסטלציה?

קבלן אינסטלציה היינו מומחה בתחום האינסטלציה המבצע עבודות כגון, החלפת מערכת ביוב, שאיבות ביוב, גילוי נזילות, שטיפת קווים בלחץ מים גבוה, שאיבת בורות ביוב ובורות רקב, שאיבת מים ממרתפים, ממקלטים, מחניונים תת קרקעיים ועוד.

מאמרים ומדריכים בנושא אינסטלציה קבלנים

אינסטלציה קבלנים ערים

לרשימת הערים המלאה