אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

אינסטלטור


אינסטלטור-שרברב

אינסטלטור מומלץ 24/7

חייגו עכשיו

073-2331486

או מלאו פרטים

Form image

073-2331486

מחפשים שרברב? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם האינסטלטורים המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור שלכם! ניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן אינסטלטור המומלץ ביותר באזורכם אתכם על קו הטלפון. השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו!.

ברזים מטפטפים, צינורות סתומים ומערכת ניקוז חסומה. האם אתה סובל תכופות מהבעיות הללו? אם כן, יש לך שתי אפשרויות – או לפתוח את הספר 'אינסטלציה למתחילים' או להזמין שירותי אינסטלציה על ידי אינסטלטור מומחה ומהימן לטיפול בבעיות הצנרת בבית, במשרד או בבית העסק שלך תוכלו למצוא אינסטלטור 24 שעות.

בעיות שאינן חירום בצנרת הבית – אינסטלטורים 24 שעות

בעיות בצנרת לא תמיד מסובכות ובמרבית המקרים, כל אחד יכול לתקן ברז מטפטף או להחליף מתקן פגום כלשהו במערכת ויש ברי מזל הבקיאים בתיקון המכניקה של הניאגרות או הסרת וניקוי סתימות במערכת הניקוז. אם אתה מחפש לפתור בעיות צנרת פשוטות כמו אלו, תוכל למצוא לשם כך מדריכים רבים, על עבודות אינסטלציה, הן כמאמרים והן כסרטוני וידאו, ברשת האינטרנט.

תקלות חירום באינסטלציה – אינסטלטור מומחה

ברז דולף באמצע הלילה או צינור שהתפוצץ בשעה מאוחרת הינן תקלות חירום שמחייבות מומחה שירותי אינסטלציה ופניה לאיש מקצוע אינסטלטור מומלץ העובד במתכונת חירום, המצב לא נעים אך מחייב טיפול מיידי בגורם הבעיה.

תחום האינסטלציה מתחלק לשני סוגי אינסטלטורים, החלק הגדול שעובד בשעות הבוקר ואינסטלטורים חירום שעובדים בעיקר בשעות בלילה המאוחרות ונותנים מענה לפתרון תקלות במערכות האינסטלציה, הביוב והצנרת הביתית.

פתרון בעיות בצנרת – עבודות אינסטלציה

אם בחרת להתמודד בעצמך עם הבעיה, ובחרת לא לפנות לשירותיו של אינסטלטור מומלץ אינסטלטור 24 שעות ואל אתה עשוי לגלות שאינך מבין היבטים רבים לגבי הפתרון שלה. לדוגמא – עשוי להיות לך מחסור בידע לגבי סוג המתקן הטוב ביותר או סוג החומר המתאים לשימוש, שכן מגוון המוצרים בחנויות הבנייה והשיפוצים השונות הינו עצום.

יתרה על כך, בעודך מנסה לפתור בעיה ספציפית אחת, אתה עלול ליצור בעיה נוספת מבלי לשים לב לכך. לעתים לא רחוקות, אתה עשוי לחשוב שפתרת את הבעיה ולגלות מספר חודשים לאחר מכן שהצנרת שוב מקולקלת. הדבר יכול להיות מאוד מתסכל, במיוחד כאשר אתה השקעת זמן וכסף רב על חומרים.

ולכן, עבור בעיות בצנרת כגון סתימות במערכת הניקוז, ברזים פגומים, שירותים מקולקלים, ראשי מקלחת שבורים, איתור נזילות מים וצינורות רועשים או קפואים, הכנת מערכת המים לקראת החורף, לחץ מים נמוך מהברזים או מקרי חירום כגון פיצוץ בצינורות, כדאי תמיד, למומחה שירותי אינסטלציה ולשכור את שירותיו של אינסטלטור מקצועי ומיומן אשר יטפל בבעיה ויוודא כי לא תחזור על עצמה.

לחצו וחייגו לאינסטלטור מומלץ 24/7 0732331486
שאלות ותשובות בנושא אינסטלטור
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה חשוב לבדוק כשמזמינים אינסטלטור?

בעת הזמנת עבודה מאינסטלטור יש מספר דברים שחשוב לבדוק – מה כוללת העבודה, מה היקף האחריות על העבודה הדרושה, אזור הפעולה של האינסטלטור (על מנת שיוכל להגיע לביתכם במהירות האפשרית), חוות דעת שהתקבלו על איש המקצוע, עבודות קודמות שביצע, והמחיר שהאינסטלטור גובה על העבודה לעומת המחירים בשוק. כדי למצוא בעל מקצוע אמין, מיומן ואיכותי, מומלץ להשתמש במערכת 2144, אשר כוללת מנגנון איתור ומיון הבודק בכל עת את מיומנותם, מידת היענותם ואיכות עבודתם של בעלי המקצוע ונותני השירות. המערכת מתבססת על ציונים שהתקבלו מלקוחות קודמים ובכך מבטיחה מקצועיות ואמינות.

איך מונעים פיצוץ בצנרת?

לרוב, קיימים סימנים מקדימים לפיצוץ בצנרת שחשוב לשים לב אליהם: ירידה בלחץ המים, רעש של מים זורמים מתוך הקיר, חשבון מים גדול מהרגיל, כתמי עובש, כתמי רטיבות ולחות וקירות נפוחים. במקרה ומזהים אחד מהסימנים הללו, יש להזמין אינסטלטור על מנת שיאתר את מקור הבעיה. 

מה יכול לגרום לדליפה של הברז וכמה עולה לתקן?

דליפה של ברז יכולה להיגרם ממספר סיבות – שימוש לא נכון בברז (סגירה חזקה מדי עשויה לגרום לשחיקה), התקנה לא טובה של הברז, האיכות של הברז ובלאי טבעי. המחיר עבור החלפת ברז נע בין 200 ל-300 שקלים.  

מה עושים שכשהמים לא יורדים באסלה?

ישנן סיבות רבות להיווצרות של סתימה באסלה, אבל ברוב המקרים מדובר בהשלכת חפצים אסורים. במקרים אחרים יכולה להיגרם סתימה באסלה כתוצאה מתשתית לקויה של מערכת הניקוז מהבית למערכת הביוב העירונית, ולעתים מדובר בסתימה במערכת הביוב עצמה. ראשית, יש להצטייד בפומפה לנסות לשחרר את הסתימה על ידי פמפום. לחץ המים הנוצר מהפמפום כנראה יביא לשחרור הסתימה. במידה והסתימה אינה משתחררת כנראה שמדובר בסתימה במקום עמוק יותר, וכדי לשחררה יש צורך בבעל מקצוע מיומן ובציוד מתאים.

כיצד ניתן לנטרל את בעיית הריח הרע העולים מהביוב ?

אחת הסיבות השכיחות לעליית ריח רע היא הצטברות של לכלוך רב בסיפון. הסיפון הוא חלק בצנרת שתפקידו למנוע מעבר ריחות ביוב לדירה. לכן, הצטברות לכלוך עלולה לגרום למעבר ריחות אל תוך הבית. על מנת להיפטר מהריח יש לפרק את הסיפון ולנקות אותו מכל הלכלוך אשר הצטבר. בשוק קיימים תכשירים רבים המסייעים בניקוי לכלוך, כדאי לנסות להשתמש באחד התכשירים לפני שמזמינים בעל מקצוע.

כלי נגישות