אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

אינטרקום - התקנה


התקנת אינטרקום - תיקון אינטרקום

התקנת אינטרקום

חייגו להצעה חינם

073-2331483

או מלאו פרטים

Form image

 

מחפשים התקנה של אינטרקום, מערכות כריזה או אזעקות? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא אינטרקום, אזעקות ומערכות כריזה באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

יש סיבות רבות לצורך בהתקנת מערכת אינטרקום כריזה ואזעקות בבית. למשל, סיוע בתקשורת הפנים בין דיירי הבית, כריזה לגבי אורחים אשר הגיעו לביקור ומעטה הגנה כנגד פריצות וגנבים, כלומר היא מהווה חלק חיוני במערכת הביטחון הביתית ומסייעת בהגנה ושמירה על הנפשות החיות בבית ועל הרכוש הרב בו.

סוגי מערכות אינטרקום כריזה ואזעקות

ישנם מספר סוגים בסיסיים של מערכות אינטרקום ומערכות אזעקה כריזה ואזעקות עבור שימוש בייתי, כאשר הסוגים הכלליים והנפוצים ביותר הם המערכות הקוויות והמערכות האלחוטיות. עם מערכת אינטרקום כריזה ואזעקות ניתן לשלוח ולקבל הודעות וכמובן לקבל שיחות דרך מרכזיות טלפון, לענות לפעמון, לעקוב על הנעשה בחדרים באמצעות מצלמות אבטחה ואף להפעיל את האזעקה.

יש לזכור שעל מנת שהמערכת תעבוד כמו שצריך, יש לא מעט גורמים טכניים שיש לקחת בחשבון. ניתן כמובן להתקין את המערכת באופן עצמאי, אולם כדאי מאוד לבקש ממתקין מקצועי לבוא ולבצע את העבודה עבורך. תוכל לבקש שירות התקנה מכל חברה המספקת מערכות אינטרקום כריזה ומערכות אזעקה ביתיות. אחרי הכל, מערכת אשר לא הותקנה כיאות, לא תהיה שווה את הכסף שהשקעת בה.

טיפים לשימוש והתקנה יעילה

הדבר החשוב שעליך לזכור בכל הנוגע לשימוש במערכת אינטרקום כריזה ואזעקות ביתית הוא כי המערכת הותקנה כמו שצריך מלכתחילה. לא משנה איזה סוג מערכת אתה רוכש, דאג לקרוא לעומק את הוראות ההתקנה והשימוש ולהבין היטב את אופן הפעולה של המערכת בטרם אתה ניגש להתקין אותה. כפי שצוין לעיל, אם אינך יכול להתקין בעצמך, עדיף לפנות למתקין טכנאי אינטרקום מקצועי. גם אם החלטת לבצע את העבודה בעצמך, ונראה כי המערכת פועלת כשורה, מומלץ להזמין מתקין מקצועי על מנת לוודא שהכל מחובר ומחווט כהלכה.

לחצו וחייגו למתקין אינטרקום 0732331483
שאלות ותשובות בנושא אינטרקום - התקנה
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מהם אפשרויות חיבור האינטרקום האפשרויות?

חשוב לדעת שאת מערכת האינטרקום ניתן לחבר בכל מיני סוגי חיבורים . קיימות תצוגות שונות למערכת אינטרקום. המערכת הפשוטה ביותר היא חיבור הפאנל החיצוני לאפרכסת ייעודית המאפשרת שמע ומנגנון  לפחות את הדלת. חיבור משוכלל יותר הוא התקנת מצלמה חיצונית למסך פנימי כך שבנוסף לשמע ניתן גם לזהות  את האדם שבחוץ. אפשרות אחרת היא חיבור של האינטרקום לקו הטלפון הביתי, כך שמישהו מחייג מבחוץ, הצלצול נשמע בטלפון הביתי או לקווים נוספים. המוצר החדש ביותר בתחום הוא אינטרקום אלחוטי. האינטרקום האלחוטי מחובר לרשת האלחוטית של הבית מה שחוסך את הצורך בחיווט.

מהם הסוגים השונים של מערכות אינטרקום?

מערכת אינטרקום ניתן למצוא היום כמעט בכל בניין ציבורי, ובתים פרטיים. קיימים ארבעה סוגים של מערכות אינטרקום שונות. המערכת הפשוטה ביותר היא אינטרקום טלפון, מערכת שמע בסיסית, הכוללת פאנל חיצוני בו מותקן מיקרופון המשדר אל עמדה פנינית הכוללת שפורפרת הנמצאת בתוך הבית. את מערכת זו ניתן לשדרג באמצעות התקנת קודן לפאנל האינטרקום. שכלול נוסף הוא התקנת מערכת המאפשרת לפתוח את הדלת באמצעות טביעת אצבע או תג. הסוג הרביעי הקיים הוא אינטרקום מצלמה. המצלמה מותקנת בפאנל החיצוני המשדרת למסך שנמצא בבית.

אינטרקום - התקנה ערים

לרשימת הערים המלאה