אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

אילוף כלבים


 

אילוף כלבים מקצועי 

חייג עכשיו

073-2331497

או מלא פרטים 

 

Form image

מחפשים אילוף כלבים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

כמעט בכל בית, ובמיוחד בבית בו גרים ילדים קטנים, ישנן גם חיות מחמד, כמו למשל תוכים, אוגרים, חתולים, דגים וכמובן כלבים. חית המחמד הפופולארית ביותר היא "כלב". הכלבים מעניקים המון אהבה ונאמנות לבעליהם, והם מתקשרים באופן נפלא עם דיירי הבית. כלבים הם רגישים ואינטליגנטיים מאד, ולכן חשוב להעניק להם בחזרה יחס ואהבה ואת הטיפול הטוב ביותר. לעיתים כאשר מדובר בגור או בכלב בוגר שזה עתה הגיע לביתכם והוא אינו מאולף, או שהיה רגיל להתנהגויות אחרות בבית אחר, וחלילה במקרים קיצוניים יותר של כלב שהוזנח או עבר התעללות, יש צורך מיידי באילוף.

אילוף כלבים יכול להתבצע בבית בו הכלב גר איתכם, וישנם מקרים בהם הכלב אמור לעבור תהליך אילוף במסגרת אחרת מחוץ לבית. ישנם סוגים שונים של אילוף כלבים, הכל כמובן בהתאם למצבו של הכלב. יש טיפול קצר שמסתיים בכמה מפגשים, ויש תהליך יותר ארוך של מספר מפגשים, גם בבית וגם בחוץ. חשוב מאד שהמאלף יהיה בעל ניסיון רב עם סוגים שונים של מקרים ושל כלבים. ככל שיש לו יותר ידע וניסיון, כך תהיו בטוחים יותר שהכלב יקבל את השינוי לטובה. חשוב שלמאלף תהיה כימיה טובה עם הכלב על מנת שישתף פעולה ולא ייסוג, במיוחד כאשר הכלב הינו גור קטן, צריך לטפל בו בעדינות וברגישות מאד גבוהה וכך תגיעו לתוצאות הרצויות.

שאלות ותשובות בנושא אילוף כלבים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כמה עולה אילוף כלבים?

בשאלה זו נכנסים המון פרמטרים כמו

בעיות הכלב ( תוקפנות,נשכנות,נביחות,עשיית צרכים,הריסת רהיטים ועוד…)

אילוף בתנאי פנסיון/בקבוצות/אילוף פרטי

 סוג האילוף – הגנה ושמירה? משמעת בסיסית (שב,ארצה,אלי וכו'..)? מין הכלב ועוד המון דברים.

טווח המחירים נע בין 750 למשמעת בסיסית ועד 5500 להגנה ושמירה.

כמה עולה לילה בפנסיון ?

המחיר משתנה בין פנסיון לפנסיון בין סוגי הכלבים, אופי הכלב, תאריכים  וציוד נלווה

המחירים נעים בדרך כלל בין 80 ש"ח ליום ועד 150 ש"ח.

מהו הגיל המינימלי לאילוף?

תלוי בגזע הכלב וגדולו הפיזי, אך אם לוקחים ממוצע של הגילאים  – חודש וחצי.

אילוף כלבים ערים

לרשימת הערים המלאה