אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

איטום גגות


איטום גגות - יריעות ביטומניות - זיפות גגות

איטום גגות

חייגו עכשיו

073-2331447

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

מחפשים איטום גגות? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא איטום וזיפות גגות באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

החשיבות באיטום גג הבית

בשנים האחרונות, כתוצאה מהתחממות הגלובלית, החורף הישראלי מסתכם במספר ימים מצומצם של ימי גשם. עם זאת, אותם ימים נוטים להיות מאוד גשומים ולהוביל למפגעים רציניים כגון שטפונות והצפות. אותם תופעות טבע, במידה ולא דאגת לבצע איטום לביתך, אשר באות לידי ביטוי בחדירת קור וברטיבות המהווה חממה לגידול טחב ועובש המזיקים לבריאות הנפשות החיות תחת אותה קורת גג.

זוהי הסיבה בשלה איטום גגות וביצוע זיפות לגג הבית חשובים ביותר. אם זה לא נעשה כיאות, המים יחדרו דרך הגג לקירות הבית ואף יתפשטו לקומות תחתונות יותר. לגשם, עד כמה שהוא מבורך, יש יכולות הרס וחורבן אשר מחלישות את חוזק המבנה של המבנה חברות איטום גגות יבצעו איטום וזיפות גג.

חדירת מים דרך הגג

כאשר מים חודרים דרך הסדקים בעמודות וקורת הבטון, הם גורמים להחלדת הפלדה ביסודות המבנה. לפלדה חלודה יש נטייה טבעית להתרחב הגורמת לבטון להיסדק אף יותר. לא יעבור זמן רב להתפוררות הפלדה אשר תוביל לאיבוד יציבות ועמידות של המבנה. כל זאת יכול להתרחש בגלל שמתאפשר למים לחדור למבנה דרך הגג.

הפתרון – הערכות מראש

במידה לא נערכת לכך מראש ואתה מוצא את עצמך עם בעיית חדירת מים דרך הגג עליך ליצור קשר באופן מיידי עם אנשי מקצוע ולחפש ייעוץ לגבי איטום של הגג וחברות איטום. מגוון הפתרונות בנושא הקיים במשק הינו עצום כיום ומתאים לטווח נרחב של תקציבים. אפשרות אחת מערבת מריחת חומר חסין מים בשטח הגג ובצדי המבנה בנקודות המפגש של הקורות. אפשרות נוספת, יקרה יותר, היא פירוק מרצפות הגג וריצוף מחדש לאחר ביצוע עבודת איטום מיוחדת. העלויות בגין עבודות איטום גגות תלויות במורכבות של העבודה הנדרשת ובתנאי הסביבה מבחינת מבנה הגג, שטח במ"ר וצורתו – שטוח או רעפים

למידע נוסף אודות עבודות איטום גגות צרו איתנו קשר ונדאג להפנות אליכם את בעל המקצוע הקרוב לביתכם.

לחצו וחייגו לחברת איטום מומלצת באזורך 0732331447
שאלות ותשובות בנושא איטום גגות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה עדיף? איטום בזפת או ביריעות ביטומניות?

יריעות ביטומניות מתאימות לגגות חדשים, מעל בטון או בסקל, ועל גגות מצופים בזפת. הן מחזיקות מעמד לזמן רב, הן חזקות, גמישות ובעלות עמידות גבוהה כנגד קריעה ופגיעות. מנגד, הן אינן מתאימות לגגות בעלי איטום אקרילי ולמשטחים שנאטמו עם חומרי מליטה הידראולים. איטום בזפת מתאים לגגות חדשים או לגגות עם זיפות ישן. הזיפות הוא משמעותית זול יותר משימוש ביריעות, אך מחזיק מעמד פחות זמן ונחשב לרגיש יותר בפני נזקים.

איזו הכנה צריך לבצע לפני איטום הגג?

לפני איטום הגג, יש לנקות באופן יסודי את הגג ואת האיטום הישן ולהרים את הדודים, המרזבים והמזגנים. כמו כן, יש להסיר בליטות ולסתום חורים על מנת לשמור על משטח ישר ונקי.

כל כמה זמן צריך לעשות בדיקת איטום לגג?

חשוב לבצע בדיקה כל קיץ לפני עונת הגשמים, לא רק כי תקופה זו מביאה עימה בקשות דחופות אלא משום שחומרי איטום פשוט אינם ניתנים ליישום על גבי גג רטוב. זיפות מומלץ לבצע זיפות כל 5 שנים ועל ידי בעל מקצוע שמומחה לאיטום גגות.

באיזה תקופה בשנה כדאי לבצע איטום לגג הבית ?

את האיטום מומלץ לבצע מדי תקופה ובעיקר לפני עונת החורף. רצוי לבצע את האיטום בתקופות יבשות, בקיץ או באביב וזאת ממספר סיבות. ראשית, בתקופה הזו הביקוש לעבודות נמוך ולכן המחירים אטרקטיביים. שנית, אנשי מקצוע בתחום האיטום זמינים עבור לקוחות בכל רחבי הארץ ויכולים לבצע את העבודה ללא הפרעות מזג האוויר.