אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

איורו-ודה, שיאצו, אבנים חמות


איורו-ודה, שיאצו, אבנים חמות הן טיפולים אשר שייכים לרפואה אלטרנטיבית אשר הולכת ומתפתחת בקצב מהיר בשנים האחרונות והיא סוחפת אחריה אנשים רבים הנעזרים במגוון רב של טיפולים שונים אותה מציעה רפואה זאת.

מקור הרפואה המשלימה מגיע אלינו מארצות שונות כמו – הודו תאילנד ועוד. שיטת טיפול איורו-ודה, היא שיטה המוכרת לנו מהודו העתיקה ולמעשה מדובר בעיסוי מיוחד המרגיע את הגוף והנפש ומנקה את הרעלים המצטברים בגוף במהלך חיינו. איורו-ודה, היא תורה שלמה משל עצמה, כאשה היא מושתת על שיטה עתיקה הקובעת כי לכל אדם יש השפעה רבה מהסביבה שלו והיא זאת שמשפיעה על גופו ועל מצב רוחות.

לעומת זאת, טיפול באבנים חמות, הוא סוג של עיסוי השייך למשפחת טיפולי השיאצו אשר נועד להרגיע את הגוף והנפש על ידי הנחת אבנים חמות במקומות מסוימים על הגוף על פי שיטה עתיקה שמתבססת על רוח, אדמה ואוויר. שיטת אבנים חמות הינה יעילה לאנשים הסובלים ממתחים שונים ביום יום והן לאנשים הסובלים מכאבי גב ולצורך ריפוי מחלות שונות, שהרי הטיפול הינו יעיל לטובת שיפור זרימת הדם ומכניס אנרגיה טובה לגוף. למעשה, את טיפולי איורו-ודה, שיאצו, אבנים חמות ועוד טיפולים נוספים אחרים, ניתן למצוא במכוני ספא שונים הפרוסים בכל רחבי הארץ המציעים מעסים ומטפלים אשר מתמחים בשיטות טיפול ועיסוי שונים.

שאלות ותשובות בנושא איורו-ודה, שיאצו, אבנים חמות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

למי מתאים טיפול באבנים חמות?

חולים אשר סובלים מלחץ דם,גבוה, מחלות לב, נשים בהיריון בהחלט אינם מתאימים לטיפול זה.

הטיפול באבנים חמות גורם להרחבת כלי הדם והרצת מחזור הדם לכיוון הלב באופן גבוה מהרגיל, דבר אשר גורם לעלייה בקצב הלב – עומס.

איזה עיסוי מומלץ?

בין אם מדובר במתנה לאיש אהוב או מתנה מפנקת לעצמכם, ללא ספק שעיסוי זו המתנה המושלמת.

אם אתם מחפשים לשחרר שרירים תפוסים במיוחד אנו ממליצים על עיסוי רקמות עמוקות או יום פינוק עם בת הזוג היינו ממליצים על עיסוי שוודי זוגי.

מאמרים ומדריכים בנושא איורו-ודה, שיאצו, אבנים חמות

איורו-ודה, שיאצו, אבנים חמות ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות