אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

אימון אישי למנהלים


בשנים האחרונות נראה כי יותר ויותר חברות מודעות לחשיבותו של האימון האישי ואת תרומתו הרבה למנהלי החברה, אם זה מבחינה אישית, חברתית, זוגית ומקצועית. למעשה, כלל הביטים אלו, יכולים לסייע רבות להתנהלות העסק, הרי תפקיד האימון האישי לסייע רבות למנהלים לפרוץ דרך ולהסיר מכשולים רבים, כך שהוא תורם רבות לתפקוד העסק ורווחיותו. אימון אישי למנהלים, הינו ניתן על ידי מאמנים אישיים שלרוב היו בעברם מנהלים בכירים ופרשו כנפיים לעיסוק אחר והם מעוניינים להעביר מהידע הרב שלהם למנהלים אחרים שהרי "אין חכם כבעל ניסיון". לכן, כאשר בוחרים במאמן אישי למנהלים, חשוב לבדוק את עברו של המאמן.

למי מיועד אימון אישי למנהלים?

אימון אישי למנהלים הינו מתאים לכלל המנהלים בארגון, אם זה מנהלי צוותים, מנהלי מחלקות, אחמשים ועד למנהלים מדרג בכיר יותר בארגון. מעבר לכך, האימון חשוב אפילו לאלה שעתידים להיות מנהלים בארגון, שכן ככל שמתחילים מוקדם את האימון, החברה תוכל ליהנות מתוצאותיה בעתיד והמנהלים יוכלו להיכנס בשלים לתפקיד.

מה כולל אימון אישי למנהלים?

כיום, לכל מאמן יש את השיטות הייחודיות שלו אותם הוא רכש מניסיונו ומלימודיו בתחום. אך, הנקודות החשובות והעיקריות הם לרוב: פיתוח מיומנויות ניהול, הצבת מטרות ברורות במהלך