אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

תשתיות תקשורת לעסקים


תשתיות תקשורת הן חלק בלתי נפרד מכל ארגון ובכל חברה, גם אם מדובר בעסק קטן, גדול או בינוני. תשתיות אלו, נועדו לסייע לארגונים אלו בדברים בסיסים שבהם יש צורך ביום יום כמו –  חיבור לאינטרנט, שליחת מיילים, שיתוף בין מחשבים שונים בארגון, מרכזיות טלפונית מתוחכמות, גיבוי מידע וניהול מאגרי מידע של החברה בצורה יעילה ועוד מגוון רב של שירותים בסיסיים. על מנת להקים תשתיות בצורה נכונה, יש צורך לתכנן אותם מראש כדי לקבל נוחות בלתי מתפשרת וכמה שפחות תקלות ביום יום. 

מה כוללות תשתיות אלו?

תשתיות תקשורת אשר מותקנות בעסקים הן מרכזות את כלל שירותי התשתיות של הארגון למקום אחד מרוכז במקום שכל מכשיר חשמלי יהיה מחבר בנפרד, כך שבעת תקלה ניתן לטפל בתשתית אחת ולא בכמה תשתיות בנפרד. תשתיות אלו כוללות שירותי פקס, שרתים וכבלי טלפון בארגון, את כבלי מחשבים, נתבים ומרכזיות טלפוניות ועד פריטים שונים הנמצאים בארגון הקשורים לתחום התקשורת.

מי נותן את השירותים הללו?

כיום, יש לא מעט חברות המציעות את שירות זה לארגונים ולחברות שונות ונראה כי יש לא מעט כאלה. כאמור, יש לבחון היטב את החברה שתרצו לעבוד איתה, מכיוון שמדובר בעבודה מורכבת אשר כוללת חיבור מקצועי של כלל כבלי התקשורת בארגון ולא תמיד הגישה נוחה לכולן ולעיתים יש צורך לקדוח בקירות כדי לאחד את כלל התשתיות יחד.