אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

תקלות נפוצות של מחשבים נייחים


טכנאי מחשבים מומלץ

המחשב הנייח שלך עשוי לעבוד באיטיות, לשלוח הודעות שגיאה וגרוע מכך, להפסיק לעבוד בכלל. עליך לדעת שאת רוב הבעיות תוכל לפתור בעצמך ולחסוך מעצמך פנייה לאנשי מקצוע. הנה כמה דוגמאות:

המחשב או המסך לא נדלקים

אם המחשב או המסך לא נדלקים בלחיצה על מתג ההפעלה, אחת הסיבות האפשריות לכך טמונה בחיבור לשקע החשמלי. וודא כי המחשב מחובר היטב לשקע ובדוק באמצעות חיבור מכשיר אחר לאותו שקע כי הוא מספק חשמל כמו שצריך.

תקלה בכרטיס הוידאו

אם כפתור ההפעלה של המסך והמחשב דלוק ושום דבר אינו מופיע על הצג כאשר אתה מדליק את המחשב, יש כנראה בעיה בכרטיס הוידאו. מומלץ לגשת לחנות המספקת עבור מחשבים נייחים או מחשבים ניידים תיקון ומכירה של כרטיסי וידאו.

המחשב דלוק אך לא מגיב

אם המחשב דלוק אך לא מגיב לפקודות התוכנה או המקלדת, ייתכן והוא קפוא. לחץ במשך לפחות חמש שניות על מתג ההפעלה, זה יכבה את המחשב. לאחר מכן, הדלק אותו מחדש.

המחשב עובד באיטיות

תוכל לשפר את ביצועי המחשב באמצעות ניקוי הכונן מקבצים לא רצויים, הרצת התוכנה לאיחוי המחשב, הורדת אייקונים לא נדרשים משולחן העבודה, התקנת תוכנות אנטוירוס, אנטירוגלות ופיירוול ולקבוע הרצות התוכנה בזמנים קבועים.

האינטרנט איטי

מומלץ לנקות באופן קבוע את קבצי הקוקיז וקבצי האינטרנט הזמניים. אם ישנה בעיה בחיבור לאינטרנט, בדוק את כתובת הIP שלך ואת הכבלים המחברים בין המחשב, הראוטר והחשמל ואת תוכנת הפיירוול אם ישנה. במידה והתקלות חוזרות על עצמן וניסית את כל האפשרויות הקיימות, מומלץ לפנות לטכנאי מחשבים מקצועי ומנוסה אשר יוכל לתקן בעבורך את התקלות במחשב או להתחיל לשקול לרכוש מחשב חדש.