אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

תכנון טקס ברית מילה


מוהל

תכנון טקס ברית מילה, חייב להיעשות במהירות האפשרית, הרי שעומדים לרשות ההורים זמן מועט על מנת לתכנן  את הטקס, כך שיש לבצע אותו גם בזריזות אך לבל נשכח את הדברים החשובים הנחוצים לקיום האירוע. אז בואו נראה על מה חשוב לשים דגש בתכנון האירוע:

ראשית, כדאי להגדיר תקציב אישי מראש ובדקו כמה אתם מוכנים להשקיע וזכרו כי ברוב המקרים כל אירוע ברית מכסה את עצמו. לאחר שבחרתם תקציב, תוכלו לבחור את מיקום האירוע, האם תרצו לחגוג באולם מסורתי, מסעדה, בבית הכנסת או במקום אינטימי מיוחד, בשלב זה חשוב לערוך את הטקס במיקום שקרוב למרבית האורחים ולכם.

בחירת מוהל – גולת הכותרת באירוע ברית מילה – הוא טקס הברית. בשלב זה עליכם לבחור מוהל מיומן בעל ניסיון והכשרה לעסוק בתחום זה. תוכלו לבחור בין מוהל שהוא רב לבית מוהל שהוא רופא. אך בכל מקרה, בדקו את רישיונו של המוהל ואם בחרתם במוהל רופא, דבקו כי הוא בעל הכשרה לבצע מילה.

לאחר שסגרתם עם אולם ובחרתם מוהל שפנוי לבצע את המילה ביום שבחרתם, עליכם לעבור לשלב הבא אשר כולל הזמנה של האורחים. בשלב זה, כדאי לבצע רשימת מוזמנים ולהודיע להם על הטקס כמה שיותר מוקדם, על מנת שייקחו חופש מהעבודה, שהרי לרוב ברית חוגגים בשעות הצהריים.