אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

תיקון רהיטי עץ


נגר תיקונים

רהיטי עץ, בעיקר רהיטים מעץ מלא ידועים בחוזקם הרב ועמידותם לאורך שנים רבות. אבל, לעיתים רהיטים אלו יכולים להתבלות עם השנים, כך שיש צורך לבצע בהם תיקונים קטנים על מנת שישובו לשרת אתכם בנאמנות רבה. ברוב המקרים, מדובר בתיקונים קטנים אשר מצריכים ידע של נגרים כדי לתקן אותם, כך שאין צורך לרכוש חדשים במקומם. כיום, נגרים רבים מציעים שירות תיקון רהיטים עד לבית הלקוח, כך שתוכלו להזמין שירות שכזה וליהנות משירות עד הבית. את נגרים אלו תוכלו למצוא פרוסים ברחבי הארץ, אך כאמור טרם בחירתם חשוב לוודא כי הם בעלי ידע וניסיון רב בכל הקשור לתיקון רהיטים.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים נגר לצורך תיקון רהיטים?

בחירת נגר לצורך תיקון רהיטי עץ, היא לא עניין של מה בכך, אלה יש צורך לבחור בקפידה את הנגר, על מנת שתוכלו לקבל עבודה ברמה הגבוהה ביותר. את נגרים אלו תוכלו למצוא אצלנו באתר וכמובן ליהנות משירות של בעלי מקצוע הטובים ביותר. טרם בחירת נגר לצורך עבודות אלו, חשוב לבצע סקר שוק מעמיק על מנת לאמוד את מחירי השוק ולבדוק את המחיר לגבי השירות שתרצו.

התיקונים הנפוצים ברהיטי עץ הם – תיקון דלתות של ארונות, תיקון מיטות, שידות, רגלים של רהיטים שונים, מדפים של ספריות, חיפוי רהיטים, צביעה יסודית של רהיטים, תיקון כסאות ושולחנות ועוד.