אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

תיקון קצר חשמלי


חשמלאי

תקלות חשמל הן נפוצות ביותר בבתים רבים ונראה כי בלעדי החשמל אנו לא יכולים להתקיים כלל וכלל. תיקון תקלות שונות בחשמל הבית או המשרד מצריך דרגות שונות של מקצועיות והסמכות של חשמלאים על מנת לטפן בהן בצורה מקצועית. קיימות תקלות חשמל אשר הן בסיסיות יחסית, דוגמת תיקון קצר חשמלי, החלפת שקע או תקע, שהן תקלות פשוטות יחסית ולעומת זאת, ישנן תקלות חשמל מורכבות יותר אשר דורשות תיקונים מורכבים וגדולים יותר שלא ניתן לטפל בהן באופן עצמאי כלל.  קצר חשמלי בדירה לעיתים תכופות או הפסקת זרם חשמל, יכולות לקרות במקרים שונים, אך כשתקלות אלו הולכות ונשנות, כמובן שיש להזמין חשמלאי מקצועי שיטפל בבעיה משורשה.

ממה יכול לנבוע קצר חשמלי?

קצר חשמלי יכול לקרות בשל תקלות שונות במערכת החשמל הביתית או כאשר מדבר בעומס על מערכות החשמל בביתכם. במקרים הללו, כאשר החשמל נופל מה שרובים עושים – הם רצים לחדר המדרגות ומעלים את המתג כלפי מעלה. אך לעיתים, ישנה תקלה בחיבורי חשמל ראשיים שהם אלה שגורמים להפסקת חשמל ולניתוק הזרם לעיתים קרובות. אופן הטיפול בתקלות אלו משתנה בהתאם לחיבור החשמלי, כלומר אם מדובר חד פאזי או תלת פאזי וכמובן ובהתאם ללוח החשמל שנמצא בביתכם אם הוא חדש או ישן. חשמלאי מומחה יגיע למקום, יבצע בדיקה מעמיקה ויסדרה על פי הצורך.

חשמלאי בתל אביב    חשמלאי בירושלים     חשמלאי באשקלון   חשמלאי בבאר שבע     חשמלאי בחיפה   חשמלאי בנתניה    חשמלאי ברחובות    חשמלאי ברמת גן     חשמלאי באשדוד    חשמלאי בחולון   חשמלאי בהרצליה   חשמלאי בראשון לציון    חשמלאי בבת ים    חשמלאי בנס ציונה    חשמלאי בפתח תקווה