אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

תיקון מכשירי חשמל ביתיים


בעלי מקצוע מומלצים

יש לא מעט מקרים בהם אנשים זקוקים לתיקוני מכשירי חשמל ביתיים, אם זה כאשר מייבש הכביסה הפסיק לפעול, מדיח הכלים מסרב לשטוף לנו את הכלים, התנור מספיק לחמם ועוד מגוון רב של מכשירי חשמל דיי יקרים שחבל להשליך אותם לפח ותקופת האחריות עליהם הסתיימה. במקרים אלו, יש להזמין טכנאי מומחה לצורך תיקונים, כך תוכלו לשוב לחיי שגרה ולהמשיך ליהנות מהם.

טכנאי מיומן בתחום יוכל להתקין בהם חלקי חילוף חדשים או משומשים (לפי הצורך), המשיבים אותם לפעילות תקינה ויכולים להוסיף לתוחלת חייהם מספר שנים נוספות של עבודה. דבר נוסף שלא רבים מודעים אליו הוא, כאשר בוחרים לקנות מכשיר חדש, יש למצוא דרך להיפטר מהמכשיר הישן. שהרי, לא ניתן להשליך מכשירים מסוימים כמו למשל – מיקרוגל, תנור, מדיח כלים ועוד מכשירי חשמל אחרים לפח האשפה השכונתי הרגיל, שכן הם מכילים חומרים וכימיקלים רעילים אשר עלולים להזיק רבות לסביבה. מסיבות אלו, כדאי לשקול אופציה של הזמנת טכנאי מוסמך שינסה לתקן את התקלה.

רוב התקלות במכשירי החשמל הביתיים נגרמות עקב כשל בחלקים מסוימים, שאותם חשמלאי מוסמך יכול להחליף בקלות ואף במקום, מכיוון שהוא ברוב המקרים נושא עמו חלקי חילוף עבור רוב התקלות הנפוצות. היכולת שלו לתקן את המכשיר במקום היא יתרון עצום שכן זה אומר שהמכשיר יחזור לפעול בתוך זמן קצר.