אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

תיקון מזגנים


לא ניתן להעלם מהעובדה כי המזגן הפך להיות צורך בסיסי לקיום איכות חיים סבירה בימי הקיץ הארוכים. בחודשי יולי אוגוסט, נראה כי המזגנים לא מפסיקים לפעול וכיום הן נמצאים ברוב בתי האב במדינה. יש לזכור כי מזגנים כמו כל מוצר חשמלי אחר יכולים להתקלקל, כך שכל תקלה בהם בימי הקיץ החמים מצריכה הזמנה מידית של טכנאי מזגנים לצורך תיקון מהיר ויעיל של המזגן בצורה מקצועית, כזאת שתמשיך לשרת את המטרה ולצנן לכם את השהות בבית או במשרד.

ישנם סוגים שונים של מזגנים, בין אם זה מזגן מרכזי, מזגנים קטנים, מזגנים ניידים ובניהם ניתן למצוא יצרנים רבים אשר מבטיחים איכות בלתי מתפשרת. טרם הזמנת טכנאי מזגנים, חשוב לבדוק את אם קיימת אחריות על המזגן, שהרי לרוב חברות רציניות מעניקות אחריות עד שלוש שנים, כך שלעיתים האחריות בתוקף.

תקלות נפוצות במזגנים

ישנן תקלות רבות שיכולות לצוץ במזגנים, אך טכנאי מיומן יוכל להגיע למקום לבחון את הבעיה ותוך דקות ספורות לעלות עליה ולתקנה על ידי החלפת חלקים תקולים או כל סוג תיקון אחר בהתאם לנסיבות. התקלות הנפוצות הן – קצר חשמלי, חוסר גז, תקלה בגוף חימום, מזגן שאינו מקרר או מחמם, אובדן השלט, תקלה בלחצנים, בעיה במערכת האוורור ועוד תקלות שונות. במקרים הללו לעיתים החלפת חלקים או מילוי גז יכולים לפתור את הבעיה.