אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

תיקון והתקנה של דודי שמש וחשמל


טכנאי דודים - דודי שמש - דודי חשמל

דודי שמש או חשמל, הם מוצר הכרחי בכל בית, הרי כל אחד רוצה להתפנק בחוויית רחיצה מהנה עם מים חמים לכמה שיותר זמן. כיום, ניתן למצוא שני סוגי דודים- דודי שמש ודודי חשמל, אך הנפוץ מבניהם הוא – דוד שמש, אשר יכול לספק מים חמים בימים בהם השמש יוקדת ללא צורך להפעיל חשמל. לעומת זאת, דודי חשמל לרוב מותקנים בתוך בתים ויש צורך בכל פעם שרוצים מים חמים להפעיל אותו גם בימים חמים. יש לא מעט מקרים בהם יש צורך להיעזר בטכנאי המציע תיקון והתקנת דודי שמש או חשמל, אם זה בעת תקלה או נזילה או כאשר מחליפים לדוד חדש בשיפוץ בית או בנייתו מחדש.

מתי יש צורך צריך להיעזר בטכנאי ומה חשוב לדעת לפני שפונים אליו?

טרם הזמנת הטכנאי, חשוב לבדוק האם תעודת האחריות שקיבלתם בעת רכישת הדוד- בתוקף. לרוב, חברות מוכרות ומובילות בענף הדודים מעניקות בין 5-3 שנות אחריות מיום רכישת הדוד ויתכן שאתם זכאים לביקור טכנאי במסגרת האחריות, כך תוכלו לחסוך את עלות הביקור ואולי גם את התיקון. התקלות הנפוצות בדודים הן – נזילות, אבנית, תקלות בגוף חימום, תקלות במתג הדלקת הדוד, בעיות איטום ועוד.

חשוב לציין כי דוד איכותי, מחזיק כ – 10 שנים לפחות, כך שלא כדאי למהר להחליף את הדוד לחדש. במידה והציעו לכם להחליפו טרם עברו 10 שנים מרכישתו, כדאי לקבל חוות דעת נוספת של טכנאי שאולי יוכל להציל את הדוד על ידי תיקון.