אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

תיקון דלתות


מנעולן-פורץ-מנעולים

שירות תיקון דלתות הוא שירות נפוץ אשר ניתן על ידי מנעולנים מקצועיים. דלת הבית היא זאת שנותנת לנו הגנה וביטחון כאשר אנו לא נמצאים בבית או בשעות לילה מאוחרות, לכן עליה להיות תקינה ובטיחותית ובעלת מנעול חזק שקשה לפרוץ אליו. דלת הבית של כל אחד מאיתנו מורכבת מחלקים שונים שעם השנים יכולים להתבלות או להחליד, כמו למשל – מנעול, צילינדר, פינים, חריצים, משקוף הדלת, החיבורים למשקוף, ידית, עינית, גוף הדלת ועוד. למעשה, חלקים אלו נוטים עם הזמן להיהרס, כך שבמקרה של תקלה או קושי בפתיחת הדלת, חשוב שלא להזניח את המקרה, אלה להזמין מבעוד מועד מנעון מוסמך אשר מומחה בתיקון דלתות ויסדר את התקלה.

עליכם לדעת כי אי טיפול בזמן בכל תקלה בדלת, יכולה להוביל במהירות למצב חירום בו הדלת לא תיפתח כלל וכלל, מה שאומר שתזדקקו לשירותי פריצה שעלותה גבוהה יותר מתיקון פשוט.

תיקון קוסמטי לדלתות

תיקון דלתות יכול להיות גם תיקון קוסמטי, שהרי דלתות פנים או דלתות חוץ  הן בשימוש יום יומי והן יכולות להישרט או להיסדק עם השנים מסיבות שונות כמו למשל – מציפורניים של חיות מחמד, ילדים החורטים על הדלתות או שטורקים אותן בחוזקה ועוד סיבות שונות. לכן, תוכלו להזמין בעל מקצוע אשר יתקן לכם את הדלת על פי סוג הדלת, אם זה על ידי טיח לסגירת סדקים בדלתות עץ או הדבקת טפטים מיוחדים.