אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

תיקון אזעקות לבית


התקנת אינטרקום - תיקון אינטרקום

כיום, ניתן לראות אזעקות כמעט בכל עסק שתפקידן להגן על העסק או הבית מפני חדירת פורצים או אנשים שאינם רצויים בשעות לילה מאוחרות או כאשר העסק או הבית ריק. אזעקות אלו הם יעילות ביותר ולמעשה הן נועדו להבריח את הפורצים מבית העסק שלכם או מביתכם הפרטי. במערכות אזעקה בבית פרטי או בעסקים וחנויות יכולות לקרות מספר רב של תקלות, חלקן יכולות להיות הפעלות של אזעקות שווא, קצר בחוטים של המערכת, בעיות מיסוך במערכות אלחוטיות ועוד מגוון רב של תקלות שונות, וכשהן מופיעות יש צורך להיעזר בטכנאי אזעקות שיגיע למקום ויסדר אותן במקצועיות.

מה עושים במקרים של תקלה?

בבעיות של אזעקות שווא רצוי מאוד שלא להיכנס ללחץ מיותר, גם כאשר האזעקה פועלת לשווא והיא מפריעה לשכנים המתגוררים בסמוך. במקרים אלו, נסו לנתק את האזעקה וכמובן להזמין טכנאי מנוסה במהירות האפשרית. טכנאי מוסמך ומקצועי  חייב להיות בעל הבנה וההתמצאות מלאה בכל התקלות האפשריות באותה המערכת שנמצאת בביתכם. במקרים אלו, חשוב תמיד, לעבוד אך ורק עם טכנאים מוסמכים, שהרי מערכת אזעקה היא לא משחק ילדים.

מה חשוב לדעת טרם הזמנת הטכנאי?

טרם בחירת הטכנאי, חשוב לבדוק אם המערכת אזעקה שברשותכם לא נמצאת תחת אחריות היצרן, שאז תוכלו לחסוך את עלות התיקון. ברוב המקרים, יצרנים מעניקים  שנה עד שלוש שנות אחריות, כמובן תלוי לפי איכות החברה.