אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

תטא הילינג


תטא הילינג הינה שיטה מהפכנית המוכרת בארץ ובחול מזה כשנים רבות, אך בארץ היא די חדשנית. שיטה זאת הינה מאפשרת פריצת דרך בכל תחומי החיים, על ידי שינוי תודעתי עמוק שמבצעים במהלך הטיפול. השינוי באמצעות הילינג מתחיל ברובד התת מודע של האדם ומשפר פלאים שינויים בחיים בהיבט אישי, מקצועי ועסקי. תפקיד המטפל בשיטת בטא הילינג – הוא להפגיש אנשים עם האני הפנימי שלהם, באופן שיגרום להם לאהוב ולהעריך את מי שהם ואת העולם סביב.

סדנאות תטא הילינג

בשנים האחרונות נראה כי עולם התטא הילינג הולך ותופס תאוצה רבה ואנשים רבים מגיעים ללמוד את התחום או להשתתף בסדנאות תטא הילינג מהנות ומלאות השראה. סדנאות אלו מתאימות עבור מגוון קהלי יעד, אם זה לאנשים שנמצאים בשלב של התפתחות אישית ורוחנית, אנשים סקרנים המעוניינים להכיר את עצמם, אנשים שרוצים להוסיף אהבה ושמחה לחייהם, לחיות בתחושה טובה יותר ולעלות את הביטחון העצמי שלהם על ידי הכרה עצמית.

למעשה, שיטה זאת מאמינה כי מה שתוקע אותנו בחיים הם – האמונות הלא מודעות, שהרי אם היינו מודעים אליהם, אולי לא היינו תקועים בחיים ויכולים לבצע דברים שונים לטובת ההצלחה הפרטית שלנו. אם כך, את  האמונות האלו ניתן לשחרר על ידי שינוי תודעתי עמוק בעזרת סדנאות תטא הילינג אותן מעבירים אנשים שלמדו היטב את התחום ומעבירים מהידע שלהם הלאה למטופלים או לאנשים שמגיעים לסדנאות.